FAME MMA

Rozpara ujawnia kulisy negocjacji z Wardęgą! Chciał większych pieniędzy po Pandora Gate?

Krzysztof Rozpara został wywołany na scenę podczas programu F2F. Jako włodarz FAME skomentował negocjacje z Sylwestrem Wardęgą.

Za nami ceremonia ważenia i face-to-face pomiędzy zawodnikami, po których odbył się również program z udziałem Kasjusza Życińskiego. Najpierw skonfrontował się on z Sylwestrem Wardęgą, a następnie ze swoim rywalem „Boxdelem”.

„Don Kasjo” wystosował wiele mocnych zarzutów pod adresem obu panów i jeszcze przed samą galą FAME 20 mógł wszystko z nimi wyjaśnić. W trakcie wymiany zdań poruszony został m.in. temat Pandora Gate i tego, że Wardęga wykorzystywał swoje zasięgi dla podbicia stawki w federacji.

YouTuber zapewniał, że to nie prawda i próbował odpowiedzieć na zarzuty Życińskiego. Całą sprawę wyjaśnił były prezes i jeden z włodarzy Krzysztof Rozpara, który zdradził, jak wyglądy rozmowy przy okazji spotkania w siedzibie GOATS:

– Nie mogę powiedzieć, że handlowałeś Pandorą, natomiast rozmawialiśmy o tym i mówiłeś, że teraz masz znacznie większe wyświetlenia. Mieliśmy spotkanie, przyjechałem ja z Rafałem i rozmawialiśmy o walce. Zapytaliśmy cię, za ile chcesz zawalczyć. Rozmawialiśmy o twoich zasięgach i to ty podkreślałeś, jaka jest teraz twoja wartość. Ja nie powtórzę słowo w słowo. Było pytanie z naszej strony, za ile jesteś skłonny zawalczyć teraz.

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Sprawdź!  Polak zawalczy z Marconiem na specjalnych zasadach! Zmiany w karcie FAME: Reborn

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.