FAME MMA

Don Kasjo zapowiada szybki nokaut! Zapewnia, że Boxdel jest wystraszony przed walką [WIDEO]

„Don Kasjo” jest bardzo pewny siebie przed walką na FAME 20. Po ostatniej konferencji zapowiedział, że skończy „Boxdela” przed czasem.

Kasjusz Życiński w wielkim stylu powraca do federacji FAME. Bez wątpienia robi największe dymy i przyciąga ogromne zainteresowanie kibiców swoimi konfrontacjami słownymi z Sylwestrem Wardęgą czy rywalem Michałem Baronem.

Z całą pewnością wyjdzie do klatki z ogromną przewagą mentalną. „Boxdel” bowiem musi mierzyć się z ogromną krytyką ze strony kibiców, dawnych kolegów, czy nawet byłego trenera Przemysława Szyszki. Nie pomaga mu również to, że jako jedyny nie zmieścił się w limicie wagowym.

„Don Kasjo” w rozmowie z fansportu.pl po programie F2F przyznał, że dawno nie widział tak wystraszonego rywala. Jest przekonany, że z łatwością pokona go przed czasem:

– Z daleka chyba słabo widzisz. Widać duży strach. Ludzie przed monitorami również to zauważyli. Ma taką kupę w majtach, że dawno takiej nie widziałem. Mam nadzieję, że go nie zlekceważę, ale nawet jak go zlekceważę, to mi nic nie zagrozi. Powinno się skończyć w pierwszej, max w drugiej rundzie.

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Sprawdź!  (VIDEO) Marcin Wrzosek ma dość walk w boksie! "To jest tak mało widowiskowa formuła..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.