FAME MMA

Natan prowokuje! Szeliga nie wytrzymał i zaatakował rywala [WIDEO]

Za nami spotkanie twarzą w twarz skonfliktowanych zawodników. Nie mogło obejść się bez awantury podczas oficjalnego ważenia.

Już jutro odbędzie się gala FAME 20. Podczas jubileuszowego wydarzenia zobaczymy m.in. 8-osobowy turniej, wielki powrót „Don Kasjo”, który zmierzy się z włodarzem „Boxdelem”, czy też wyczekiwany pojedynek Natana Marconia z Piotrem Szeligą.

Nie będzie to jednak zwykła walka, gdyż takiej formuły jeszcze nie widzieliśmy. Pojedynek odbędzie się na zasadach boksu, ale Szeliga będzie mógł korzystać tylko z jednej ręki, drugą będzie miał unieruchomioną. Bez wątpienia Marcoń będzie miał dużą przewagę, jednak mimo to nadal jest dużym underdogiem.

Natan ma również znacznie lepsze warunki fizyczne. Jest sporo wyższy, a także wniósł więcej na wagę, bo dokładnie 101,3 kg. Szeliga natomiast waży 96,4 kg. Po ważeniu stanęli twarzą w twarz i chociaż atmosfera była napięta, wydawało się, że nie rzucą się sobie do gardeł.

Kiedy jednak mieli już schodzić ze sceny, Marcoń słownie zaatakował Szeligę. Ten ruszył w stronę rywala i rzucił się na niego, zanim ochrona zareagowała:

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia FAME 20:

Sprawdź!  Okniński wbija szpilkę w Tyburskiego przed FAME 21! Freak fighter odpowiedział

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.