KSW

Rewanż z Pudzianem jest możliwy? Menedżer Różalskiego komentuje! [WIDEO]

Czy Marcin Różalski faktycznie jest bliski powrotu do klatki? Menedżer byłego mistrza wagi ciężkiej KSW zabrał głos w najnowszym wywiadzie.

Popularny „Różal” nie był widziany w zawodowym sporcie od blisko dwóch lat, co nie oznacza, że zakończył z nim przygodę. Różalski po ponad 5 latach powrócił do KSW, gdzie na zasadach K-1 zmierzył się z Errolem Zimmermanem. Przegrał po nokdaunach już w 2. rundzie.

Menedżer „Różala” szczerze o kolejnej walce

Niedawno „Różal” wspominał, że chciałby raz jeszcze zawitać do klatki. Szybko padł pomysł doprowadzenia do rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim, którego entuzjastą nie jest szef KSW. Więcej na temat ewentualnej kolejnej walki Różalskiego powiedział jego menedżer, Artur Ostaszewski, w rozmowie z Michałem Tuszyńskim z Fansportu TV:

Słuchaj no myślę, że w MMA to już byłoby ciężko. Prędzej wydaje mi się, że udałoby się go namówić i taką iskierkę w nim wzniecić na występ na gali typu KSW EPIC, gdzie mógłby stoczyć jakąś walkę w muay thai czy może w K-1. Coś takiego bardziej szalonego. Z jakąś legendą. Z jakimś dużym nazwiskiem. No bo to jest też potrzebne, żeby u Marcina to podniecenie sportowe wywołać i chęć do tego by znowu zacisnąć zęby, żeby znowu przełykać ten ból fizyczny, który jest w nim. No, ale mógłbym sobie wyobrazić, że jeszcze wystartuje.

– Nie ukrywam, że z Maćkiem Kawulskim puszczaliśmy sobie jakieś SMS-y na temat występu Marcina na EPIC. Przy okazji tego pierwszego eventu zastanawiałem się, czy na kolejnym dałoby się jeszcze Marcina „pokazać” w klatce.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.