KSW

Szef GROMDY typuje walkę Szpilka vs. Wrzosek! „To na pewno nie będzie…” [WIDEO]

Mariusz Grabowski zabrał głos w sprawie arcyciekawego starcia w wadze ciężkiej. Kto zdaniem szefa GROMDY wygra pojedynek Szpilka vs. Wrzosek?

Konfrontacja byłego pięściarza z byłym kick-bokserem będzie jedną z najważniejszych walk gali XTB KSW 94. W sobotę 11 maja największa polska organizacja MMA zawita do ERGO Areny, która dawno nie była gospodarzem tego typu wydarzeń.

Pojedynek Wrzosek vs. Szpilka obstawisz u bukmachera Fortuna, a na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka3.40Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.32Fortuna

Mariusz Grabowski o walce Szpilka vs. Wrzosek

Przedwczoraj na kanale Fansportu TV prowadzony był program LIVE, podczas którego prowadzący Kacper Mi i Michał Tuszyński skontaktowali się z Mariuszem Grabowskim. Szef GROMDY odpowiadał na pytania dotyczące swojej organizacji, ale też został zapytany o walkę Wrzosek vs. Szpilka.

Sprawdź!  KSW 94 - Wyniki na żywo. Kto wygrał Wrzosek vs. Szpilka?

Pan Grabowski nie ukrywał, że ze względu na relację łączącą go z byłym pięściarzem sercem jest za nim. Rozum jednak podpowiada mu w drugą stronę:

– Ja powiem szczerze, że jestem sercem za Arturem Szpilką. Wiadomo, razem działamy, cały czas coś robimy, jesteśmy kolegami. Ale tutaj wiadomo, że serce podpowiada, że Artur, a myślę, że Arek Wrzosek. Wiadomo, że zawsze będę za Szpilką, ale to na pewno nie będzie łatwa walka.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.