GROMDA

Niepokonany Gorilla wraca do gry! Zawalczy na GROMDA 17

Poznaliśmy kolejnego, oprócz bohaterów walki wieczoru, uczestnika gali GROMDA 17. Do gry wróci Paweł Wrszynin, czyli „Gorilla”!

Niepokonany bijok dotychczas trzykrotnie stawiał się w ringu 4×4 m. W pierwszej walce „Gorilla” skrzyżował pięści z Sebastianem „Scarfacem” Skiermańskim, którego znokautował w 4. rundzie. Od tamtej pory pojawia się regularnie co dwa wydarzenia.

Kolejna walka miała bowiem miejsce na gali GROMDA 13. Werszynin zmierzył się tam z doświadczonym „Capo”, którego znokautował w 1. rundzie. Podczas grudniowej gali z numerem 15 czekało go starcie z „Siwollo”. Ten pojedynek również zakończył się przed upływem pierwszych trzech minut.

GORILLA wraca na GROMDA 17

Jak przekazała GROMDA na swoich social mediach, Paweł Werszynin wróci do akcji 31 maja. „Gorilla” wystąpi w jednej z walk poprzedzających main event w postaci walki mistrzowskiej „Don Diego” vs. „Balboa”.

Wściekły pies i prawdziwy Terminator. GORILLA wraca do gry! Nabity i podkręcony na maksa… aż wrze krew i piszczą kości. Niepokonany i dziki wjeżdża bez skrupułów jak mechanik przy wycenie naprawy. Skuteczny jak Jordan i nie do rozj*bania jak stara Nokia. Czas wjechać jak świnia w pomidory i zbić kolejnego knura – zapowiada Werszynina GROMDA.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.