KSW

Zobaczymy rewanż Pudzianowski vs. Różal? Lewandowski szczerze komentuje

Czy KSW doprowadzi do rewanżu Mariusz Pudzianowski vs. Marcin Różalski? Głos w tej sprawie zabrał jeden z szefów organizacji, Martin Lewandowski.

Pierwsze starcie zawodników wagi ciężkiej miało miejsce jeszcze w 2016 roku podczas KSW 35. „Różal” poddał wówczas „Pudziana” w 2. rundzie i już w następnej walce sensacyjnie zdobył pas mistrzowski wagi ciężkiej.

Szef KSW o rewanżu Pudzian vs. Różal

Dla Marcina Różalskiego po dziś dzień jest to ostatnia walka w formule MMA. Popularny „Różal” walczył jeszcze i przegrywał z Joshem Barnettem na gołe pięści oraz z Errolem Zimmermanem w kickboxingu. Niedawno wspomniał, że chciałby raz jeszcze stoczyć pojedynek.

Mariusz Pudzianowski po serii zwycięstw zaliczył zniżkę formy i przegrał z Mamedem Khalidovem oraz Arturem Szpilką. Były strongman również ma swoje lata na karku i zbliża się do końca kariery. Czy zatem jest szansa, że niebawem zobaczymy walkę „Pudzian” vs. „Różal” 2?

– Nie wiem, jakoś nie podoba mi się ten pojedynek z tego względu, że to będzie takie wyciąganie… No nie za bardzo atrakcyjne zestawienie – powiedział w rozmowie z Arturem Mazurem Martin Lewandowski. – Nie wiem, czy „Różal” mówił, że nie kończy. Po tej ostatniej Marcina walce i Mariusza dwóch przegranych nie wiem, czy to będzie walka, która jakkolwiek ruszy kibiców. No nie wiem, szczerze nie widzę tego.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.