FAME MMA

Parke odpowiada Szelidze! Wróci do freak fightów? „Dalej na mnie pi**oli! Nawet po wp***lu chce znowu dostać”

Jest szansa na powrót Normana Parke do jakiejkolwiek polskiej federacji freakowej? Kilka dni temu przyznał, że jest otwarty na rewanż z Piotrem Szeligą.

„Stormin” ma na swoim koncie 5 pojedynków freakowych. Walczył dla FAME i Prime Show MMA. Z pierwszej organizacji został jednak wyrzucony, a z druga popadł w konflikt przed ostatnią galą. Na Prime Show MMA 4 miał zmierzyć się z Adamem Oknińskim, jednak kilka dni wcześniej oświadczył, że wycofuje się z pojedynku.

Federacja wyjaśniła, że zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej. Parke natomiast zamieścił wpis, w którym stwierdził, że nie dostał całej wypłaty za pierwszy pojedynek dla organizacji i czuje się oszukany. Obawiał się również, że ponownie nie dostanie wynagrodzenia.

Norman Parke wróci do freak fightów?

Irlandczyk więc jest w konflikcie z kolejną organizacją. Pozostaje mu jeszcze High League, jednak biorąc pod uwagę współpracę federacji z FAME, wydaje się, że również i tam nie będzie mógł zawalczyć. FAME zapowiadało, że sprawa zostanie wyjaśniona na drodze sądowej, jednak być może dogada się z byłym zawodnikiem UFC.

Sprawdź!  [VIDEO] Tańcula przekonany o kolejnej porażce Murańskiego! "Przegrywa wszystko, jak leci. Lubię go, ale..."

Parke jest bowiem otwarty na rewanż z Piotrem Szeligą. W pierwszej walce w klatce rzymskiej nie dał mu najmniejszych szans. Dominował od początku starcia i w drugiej rundzie poddał freak fightera, który był bezradny. Ten jednak chce jeszcze raz zmierzyć się z Irlandczykiem.

Niedawno Szeliga stwierdził, że „Stormin” nie powinien dostać więcej żadnej walki we freak fightach, poza jednym wyjątkiem… rewanżem. Freak fighter chciałby ponownie zmierzyć się z Normanem w formule K-1.

W minioną sobotę na Instastory Irlandczyka pojawił się wpis, którym zdradził, co myśli na temat takiego pojedynku:

– Ten koleś dalej na mnie pierdoli, chce rewanżu w K-1. Nawet po wpierdzielu ode mnie chce znowu go dostać, chce rewanżu i mogę to zrobić z zawiązanymi rękami.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Szeliga odpalił się na Wardęgę! Wrzosek komentuje: "Nie trzyma ciśnienia. To tylko pokazuje słabość"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.