KSW

Mamed o dobrych i złych stronach freak fightów: „Pokolenie niestety przez to gnije. Dosłownie gnije”

Mamed Khalidov w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat freak fightów. Wskazał elementy, które są pozytywne i te, którym jest przeciwny.

Już 17 grudnia były mistrz powróci do klatki po rocznej przerwie. Ostatni raz oglądaliśmy go w akcji, kiedy to stanął do walki z Roberto Soldiciem i po raz pierwszy w karierze został ciężko znokautowany. Teraz powraca, aby stoczyć pojedynek legend KSW.

W main evencie ostatniej w tym roku gali Mamed zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. Będzie to już kolejny były mistrz wagi średniej, który zmierzy się „Pudzillą”. Jako pierwszy na gali KSW 70 zrobił to Michał Materla, który został ciężko znokautowany.

Wszystkie gale organizacji KSW obejrzysz wyłącznie na platformie Viaplay. Serwis oferuje dostęp nie tylko do wydarzenia na żywo ale również możliwość odtworzenia poprzednich eventów.

Miesięczny koszt subskrypcji to 34 zł. W tej cenie poza galami KSW otrzymamy również inne wydarzenia sportowe, w tym angielską Premier League czy też dostęp do wielu filmów i seriali.

Sprawdź!  Sebastian Przybysz zły na szefa KSW! Mocne słowa pretendenta: "To jest taka siara..."

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 77

Mamed Khalidov o freak fightach

W ostatnim wywiadzie dla illegal TV Mamed poruszył m.in. temat nadchodzącego starcia oraz wspomnianego pojedynku Materla vs Pudzianowski. Padło także pytanie o gale freak fightowe. Khalidov podkreślił na wstępie, że nie jest przeciwnikiem walk celebrytów, tylko tego, co dzieje się na konferencjach.

Przyznał, że freak fighterzy promują MMA i sporty walki, ale jednocześnie są złym przykładem dla swoich fanów, którzy śledzą wszystkie wydarzenia przed galą, gdzie często zawodnicy się obrażają, atakują czy przekraczają kolejne granice:

– Nie jestem przeciwnikiem freak fightów. Jest to moje zdanie, nie zgadzam się, jestem przeciwny temu, co robią na konferencjach. To, że się biją, walczą, propagują ten sport, tę dyscyplinę, pokazują charakter, biją się. Nie mają umiejętności, ale do końca biją się, w większości mają charakter. To się podoba.

– Natomiast się nie podoba, niestety młodzież to ogląda i to jest zły przykład. Co byśmy nie mówili, pokolenie niestety przez to gnije, dosłownie gnije. Nie ma kultury, nie ma szacunku, przekraczają pewne granice, którą mogą doprowadzić do tragedii.

Źródło: YouTube illegal TV

Sprawdź!  Wiemy, z kim Parnasse miał walczyć na KSW w Paryżu! Lewandowski zdradził nazwisko [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.