FAME MMA

Wiemy, w jakim stanie znajduje się Rafał Antończak! Rodzina zabrała głos w sprawie ostatnich wydarzeń!

Rodzina Rafała Antończaka postanowiła zabrać głos w sprawie ostatnich wydarzeń i odniosła się do afery, którą żyje środowisko freakowe.

Antończak to trener i zawodnik, który podczas jednego z pojedynków w 2021 roku doznał poważnego wypadku. Stracił przytomność, po czym trafił prosto z ringu do szpitala, gdzie walczył o życie. Aktualnie znajduje się w ośrodku pod stałą opieką, a jego stan jest bardzo ciężki.

W ostatnich tygodniach głośno zrobiło się o Antończaku za sprawą zawodnika FAME Piotra Szeligi, którego trenował przed wypadkiem. Na jaw wyszło bowiem, że jest w związku z żoną Rafała, a do sieci trafiały nagrania i wspólne zdjęcia pary.

Pojawiło się także sporo wypowiedzi, które wywołały duże kontrowersje i krytykę ze strony kibiców. Internauci są mocno przeciwni zachowaniu Szeligi oraz Anny Antończak. Głos zabrali także inni zawodnicy czy osoby ze środowiska sportów walki.

Teraz rodzina zgłosiła się do portalu fansportu.pl, aby zabrać głos w całej sprawie. Mama oraz siostra Rafała opowiedziały o jego stanie, jak wygląda leczenie oraz odniosły się do tematu Szeligi i jego partnerki. Najbliżsi liczą na to, że wywiad będzie ostatecznym zamknięciem tematu Rafała w social mediach, gdyż cała sytuacja jest bardzo trudna dla rodziny.

Sprawdź!  FAME MMA 19 – WYNIKI wszystkich walk NA ŻYWO!

Mistrz świata w boksie tajskim znajduje się pod opieką. Jego leczenie, w tym przede wszystkim rehabilitacja jest jednak bardzo kosztowna. Rafała Antończaka możesz wesprzeć, przekazując pieniądze tutaj – siepomaga.pl/walka-rafala

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.