FAME MMA

Okniński zamierza wyjaśnić konflikt z Szyszką! Mówi o starciu 2vs2: „Czekamy na walkę, ma być super show”

Trener Okniński, który był kolejnym gościem w studio FANSPORTU TV, wyjawił swój pomysł na pojedynek 2vs2, który wyjaśni konflikt pomiędzy klubami.

Od pewnego czasu pomiędzy trenerem Oknińskim z Akademii Sportów Walki Wilanów i Przemysławem Szyszką z Uniq Fight Club jest sporo złej krwi. Panowie nie szczędzili sobie ostrych słów na wywiadach i jak się okazuje, przecięli się również za kulisami sobotniej gali FAME 18.

Okniński zdradził, że doszło do krótkiej wymiany zdań i na tym się zakończyło. Wyjaśnił, że nie zamierza się bić z Szyszką, ale pomysł, jak rozwiązać ten konflikt.

Trener zaproponował, aby jego syn Adam zawalczył razem z Amadeuszem „Ferrarim” przeciwko Szyszce i Marcinowi Dubielowi. Już w main evencie FAME 18 miało dojść do walki Amadeusza z Dubielem, jednak po starciu z Kacprem Błońskim pierwszy z zawodników był tak rozbity, że lekarze nie dopuścili go do pojedynku.

Freak fighterzy umówili się, że zawalczą na kolejnej gali. Trener uważa, że jest to odpowiedni moment, aby wyjaśnić konflikt z Szyszką. Zaproponował starcie 2vs2 lub dwa osobne pojedynki jeden po drugim:

Sprawdź!  Trener Okniński ostro po aresztowaniu "Apteki"! "Czemu sztywny nie postawił się, tylko..."

– Czekamy na walkę. Ma być super show, bo ma być 2vs2. Adam Oniński vs Szyszka i Ferrari vs Dubiel. Daję mojego syna, synek mu łeb rozpie***la i bawimy się dalej. Mogą być dwie walki Okniński vs Szyszka i Ferrari – Dubiel. Chcesz się napie***lać, bij się w klatce. Nie będę nawet z tobą gadał. Ja nie uznaję rozmów na ulicy, bo się wtedy odpalam. W mediach mogę gadać, w klatce możemy się bić. Nie ma czegoś pośredniego.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.