FAME MMA

Ferrari mocno o porażce Tańculi: „KSW się marzy niektórym, a kończy się na Wiewiórze”

Amadeusz „Ferrari” Roślik zabrał głos po sobotniej gali FAME 18 i w mocnych słowach skomentował przegraną Arkadiusza Tańculi.

„Aroy” stanął do pojedynku z Maksymilianem Wiewiórką i stoczył swoją pierwszą walkę o mistrzowski pas. Wszedł do klatki jako faworyt, jednak w starciu lepiej radził sobie „Wiewiór”, który wygrywał rundy dzięki sprowadzeniom do parteru.

Ostatecznie to właśnie on zwyciężył po trzech odsłonach i jednogłośnej decyzji. Jako pierwszy w historii FAME został podwójnym mistrzem w kategorii półśredniej i średniej.

Przegraną „Aroya” skomentował Amadeusz Roślik, który w main evencie pokonał Kacpra Błońskiego. Nawiązał do tego, że Tańcula otwarcie mówi, iż marzy o KSW i chciałby zadebiutować w największej polskiej organizacji MMA.

W jednym z wywiadów stwierdził również, że będzie próbował zdobyć trzy mistrzowskie tytuły FAME – Będę tak celował najpierw w jeden pas, potem w drugi. 93 jakby zrobili, też mogę robić. Nie ma problemu. Ja normalnie ważę 86 kg. W sumie to jestem fajnym zawodnikiem, mogę mieć trzy pasy.

Finalnie jednak pierwsza próba zdobycia pasa skończyła się porażką, co Amadeusz w rozmowie z FAME News podsumował takimi słowami:

Sprawdź!  Murański powróci do Fame MMA? Jeszcze w tym roku stoczy walki dla trzech organizacji! "Do końca roku możecie spodziewać się..."

– Na piz*ę dostaną, to się zesrają. Dajcie mi chwilę zrobić kondycję. Wyleczyłem się, jestem zaangażowany. Idę urwać łeb wszystkim. KSW się marzy niektórym, a kończy się na Wiewiórze. Na Wiewióra jeszcze przyjdzie czas. Nie mam nic do Tańculi, ale ku**a, je**ć te pasy. One są nic niewarte.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.