ACAMMA

Kuriozalna sytuacja na gali ACA Young Eagles! Zawodnicy rozpoczęli rundę przed sygnałem sędziego i doszło do nokautu! [WIDEO]

Kuriozalna sytuacja na gali ACA Young Eagles 18. Zawodnicy rozpoczęli trzecią rundę, kiedy sędzia przecierał jeszcze matę w jednym z narożników. Po chwili zdezorientowany sędzia dobiegł do zawodników, jednak było już za późno, ponieważ Rustambek Amanbaev posłał swojego rywala na deski. Ostatecznie, wynik walki orzeknięto jako no-contest.

Rustambek Amanbaev (MMA 7-1) podejmował w klatce Saikhana Dzhabrailova (MMA 4-2). Po rundzie drugiej, zawodnicy udali się do swoich narożników na jednominutową przerwę. Po upłynięciu czasu, zawodnicy wstali i podeszli do siebie zbijając piątkę. Co zaskakujące, sędzia wycierał matę w narożniku jednego z zawodników, a Ci ruszyli na siebie. W momencie, gdy sędzia zorientował się, że za jego plecami toczy się walka, było już za późno, ponieważ Rustambek Amanbaev posłał swojego oponenta na deski mocnym lewym sierpowym.

Amabaev wracał do klatki po porażce z roku 2020. Wszystkie siedem walk, które stoczył wcześniej – wygrał. Dzhabrailov wrócił do klatki po dwuletniej przerwie. Co ciekawe, zawodnik walczył między innymi z Polakiem – Kamilem Łebkowskim, którego pokonał.

Sprawdź!  [WIDEO] Marcin Prachnio nokautuje Ike Villanuevę potężnym kopnięciem na wątrobę na UFC Vegas 30

Źródło: Twitter