GROMDA

Mocna zapowiedź GROMDA 13! Już w ten piątek walka Don Diego vs Balboa o tytuł mistrza!

GROMDA opublikowała kolejną zapowiedź piątkowej gali. Już 26 maja poznamy pierwszego mistrza największej polskiej federacji walk na gołe pięści.

Do akcji powraca ulubieniec kibiców, czyli ŁAZAR! Sławetny krzywy nos, szlachetny łamacz szczęk i kobiecych serc. Uliczny diamencik oraz dzielnicowa legenda Gdańska. Fighterski De Niro ze stylówką Elvisa Presleya. Czas rozpętać kolejną łazarską awanturę.

Ponownie w akcji zobaczymy również jeden z ojców chrzestnych polskich walk na gołe pięści – CAPO. Zawsze gotowy do walki i nigdy nie odmawiający wyzwań. Bez mielenia jęzorem o tym co i komu zrobi. Robota, skupienie i pokora. Czas na kolejny sprawdzian z elitą twardych sk*rwieli.

Galę GROMDA 13 obejrzeć na żywo można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

Oficjalna zapowiedź GROMDA 13

Daniem głównym będzie jednak wyczekiwany pojedynek o miano mistrza GROMDY. W starciu o tytuł zawalczą niepokonani na gołe pięści Mateusz Kubiszyn oraz Bartłomiej Domalik.

Sprawdź!  Chuligan Górnika Wałbrzych zmasakrował rywala na GROMDA 12! Narożnik poddał walkę w pierwszej rundzie!

DON DIEGO, czyli pogromca TYSONA, karciciel chuliganów i profesor dający lekcję pokory dla samozwańczych bad boy-ów. Stanie do walki z królem nokautu walk na gołe pięści, wściekłym bykiem, żywą legendą oraz międzynarodowym championem, BALBOĄ.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.