High League

Niespodziewana zmiana kursów! Denis Załęcki underdogiem w walce z Arturem Szpilką!

Po pierwszej konferencji przed galą High League 4 doszło do dużej zmiany kursów. Zapewne wiąże się ona z kontuzją „Bad Boya”, której doznał na początku przygotowań.

Już 17 września dojdzie do głośnego starci pomiędzy Denisem Załęckim i Arturem Szpilką. Jest to jeden z najbardziej emocjonujących i wyczekiwanych pojedynków na całej karcie. Zawodnicy zmierzą się na nietypowych zasadach, gdyż ich odsłony będą trwały 4 minuty. Były pięściarz chciał walczyć na zawodowym dystansie, natomiast „Bad Boy” na zasadach freakowych, więc dogadali się i spotkali w połowie.

Wielka zmiana kursów przed High League 4

Obaj zawodnicy mają za sobą zaledwie jeden pojedynek w formule MMA. Szpilka pokonał w debiucie Siergieja Radczenkę, natomiast Załęcki przegrał z Mateuszem Kubiszynem. Początkowo kursy na ich walkę były wyrównane, jednak szybko mocno się zmieniły. Kibice widzą wielkiego faworyta w Denisie i spodziewają się, że znokautuje rywala. Dlatego był on coraz większym faworytem, aż do teraz.

Po pierwszej konferencji doszło do kolejnej sporej zmiany. Niestety w ostatnim czasie wyszło na jaw, że „Bad Boy” ma kontuzję nogi, jednak zapewnia, że wyjdzie do klatki bez względu na wszystko. Podczas starcia może okazać się, że problemy ze zdrowiem są zbyt poważne i Szpilka zyska dużą przewagę.

Sprawdź!  Szef GROMDY o walce Załęcki vs Kubiszyn: "Denis ma czym uderzyć. Jedyna jego metoda na wygranie to..."

Zapewne właśnie z tego powodu kursy bukmacherskie się odwróciły. Wcześniej Załęcki był faworytem, a kurs na jego zwycięstwo wynosił 1.70. Natomiast na wygraną „Szpili” było to 1.91. Teraz to były pięściarz jest stawiany przez bukmacherów w roli faworyta.

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.