High League

Denis wyjaśnia, dlaczego dołączył do klubu Oknińskiego: „Najlepszy trener w Polsce. Zmiana o 180 stopni. Pod jego okiem…”

Denis Załęcki, który już 17 września stoczy kolejny pojedynek dla freakowej federacji High League, z wielkim szacunkiem wypowiedział się na temat swojego nowego trenera.

„Bad Boy” dotychczas stoczył dwa starcia w HL. Pierwszy raz zawalczył z Alanem Kwiecińskim w formule K-1, którego zdominował na pełnym dystansie. Następnie w drugiej starciu zmierzył się z Mateuszem Kubiszyn i tym razem zadebiutował w formule MMA. O wyniku ponownie decydowali sędziowie, jednak tym razem lepszy okazał się przeciwnik, który wypunktował „Bad Boya” i nie wdawał się z nim w wymiany.

Denis o współpracy z Oknińskim

Po pierwszej porażce Denis zdecydował się wprowadzić zmiany w przygotowaniach i rozpoczął współpracę z Mirosławem Oknińskim uznawanym za jednego z najlepszych trenerów w Polsce. Wraz z dołączeniem do klubu Akademia Sportów Walki Wilanów pojawiły się komentarze, że Załęcki trenuje z konfidentami.

Zawodnik szybko wyjaśnił ten temat, zapewniając, że wcześniej dogadał się z Oknińskim i na sali nie widuje się ze wspomnianymi osobami.

Niestety „Bad Boy” nie ma okazji w pełni przygotować się do walki, gdyż odniósł kontuzję. Zerwał więzadła w kolanie, ale mimo to nadal chce wyjść do klatki i dalej zmierzyć się z Arturem Szpilką. Chociaż nie zrobił wielu treningów pod okiem Oknińskiego, to przyznaje, że widzi dużą różnicę.

Sprawdź!  W końcu sportowe zachowanie! Denis Załęcki PODAŁ RĘKĘ Mateuszowi Kubiszynowi! Pierwsze słowa po walce

Zapytany na swoich social mediach, dlaczego dołączył do Akademii Sportów Walki Wilanów, odpowiedział:

Najlepszy trener od MMA w Polsce – po czym dodał – Świetny trener. Zmiana o 180 stopni. Będąc pod jego okiem, zrobiłem najlepszą formę w życiu.

Sprawdź wywiady z Denisem Załęckim i jego rywalem Arturem Szpilką:

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki:

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.