FAME MMA

(VIDEO) Murański powraca do treningów po kontuzji. Stoczy w tym roku co najmniej 5 walk! „Nie tylko szybkość, lecz precyzja!”

Mateusz Murański powrócił na salę treningową i przygotowuje się do kolejnych pojedynków. Dla aktora będzie to bardzo pracowity rok.

„Muran” w formule MMA zadebiutował na gali FAME 10. W niecałe trzy miesiące od 15 maja do 31 lipca stoczył aż cztery pojedynki freakowe. Następnie zrobił sobie przerwę, żeby skupić się na szlifowaniu umiejętności na rewanż, do którego ostatecznie nie doszło.

Murański w pierwszym starciu przegrał z Arkadiuszem Tańculą po decyzji sędziów. Następnie również po pełnym dystansie pokonał „Epic Cheat Meala” i „Warszawskiego Dresika”. Natomiast w ostatnim pojedynku w 70 sekund ciężko znokautował „Mielonidasa”.

Aktor ma na swoim koncie 4 walki na zaledwie 3 galach. Bił się w FAME, FEN i Elite Fighters. Występem na wydarzeniu ostatniej z organizacji zapisał się na kartach freakowej historii, gdyż stoczył dwa pojedynki jednego wieczoru.

Na Fame 12 miał powrócić do klatki, żeby stoczyć rewanż z Arkadiuszem Tańculą. Niestety doznał kontuzji na tydzień przed galą, a w starciu zastąpił go jego ojciec Jacek, który nie miał większych szans z 20 lat młodszym rywalem.

Sprawdź!  Mocny konflikt "Nitro" z "Boxdelem"! Włodarz odpowiada na kontrowersyjne słowa: "Nie rób z siebie gangstera, bo ci się to odbije czkawką"

Murański wrócił do zdrowia i kontynuuje swoje przygotowania. Będzie to dla niego bardzo pracowity rok, gdyż po raz kolejny zapowiedział, że chce stoczyć co najmniej pięć pojedynków. Niedawno w wywiadzie dla Fansportu zdradził, że może być ich nawet sześć.

Jeśli chodzi o moich przeciwników, to znam, ale mam klauzulę, która mnie niestety ogranicza w mówieniu o tym, kto to będzie. Pięć albo sześć walk – potwierdził „Muran”.

W 2022 roku zadebiutuje w nowej organizacji Prime Show MMA. Stoczy także rewanż z Tańculą, do którego wcześniej nie mógł przystąpić. Na ten moment nic nie wiadomo na temat innych rywali. Zdradził jednak, że chce wyjaśnić swój konflikt z „Popkiem”. Bardzo możliwe, że raper zawalczy zarówno z nim, jaki i jego ojcem Jackiem.

Teraz Murański zamieścił na swoich social mediach nagranie z treningu i ponownie zapowiedział, że w 2022 roku planuje stoczyć aż pięć walk w różnych federacjach.

– Nie tylko szybkość, lecz precyzja!!! Coś czuję, że precyzja to będzie moje ulubione słowo w nadchodzących walkach w 2022 roku, a szykuje się ich co najmniej 5 – napisał freak fighter.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Trener Raubo o walce Ferrari vs Łaszczyk: "Cięższy palnie w łeb i może być nieszczęście. Zanim z kimkolwiek chcesz się bić, najpierw..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.