MMA VIP

(VIDEO) Najman zawalczy z Bobem Sappem na MMA-VIP? Prezentuje swoją taktykę: „Nawiązaliśmy już kontakt. On jest zainteresowany”

Marcin Najman niedawno zapowiedział, że po raz kolejny będzie musiał zakończyć swoją karierę. Freak fighter zapewnia, że tym razem będzie to ostateczna decyzja o przejściu na sportową emeryturę.

„El Testosteron” oświadczył, że przed nim maksymalnie ostatnie trzy pojedynki. Jednym z nich będzie zestawienie z byłym gangsterem „Miśkiem z Nadarzyna”. Do takiej walki dojdzie już w main evencie najbliższej gali MMA-VIP 4.

Wśród potencjalnym rywali znajdują się także prezes FEN Paweł Jóźwiak czy też Jacek Murański. W ostatnich dniach do tego grona dołączył Bob Sapp. Amerykanin jest bardzo popularnym fighterem, który podobnie jak Najman ma na koncie więcej porażek, niż zwycięstw.

Odniósł zaledwie 12 zwycięstw w 33 walkach, jednak mimo tego mógł liczyć na duże pojedynki. Bił się m.in. w organizacji Pride, ONE, Rizin i KSW z takimi rywalami jak Mariusz Pudzianowski, dobrze znanym polskim kibicom Rameau Thierry Sokoudjou, czy też Aleksander Emelianenko, który jest bratem legendarnego Fedora.

Słuchajcie, no więc nawiązaliśmy już kontakt z Bobem Sappem. On jest zainteresowany taką walką. No wiecie, to nie są tanie rzeczy. To wszystko będzie zależało od was, kibiców. Chcecie zobaczyć taką walkę Najman vs Bob Sapp jeszcze w tym półroczu w Polsce? To wasze opinie zdecydują czy zakontraktujemy Boba Sappa. A wtedy dojdzie do drugiego po Najman vs Pudzian najsłynniejszego w naszym kraju freak fightu – przekazał w jednym z nagrań na YouTube.

Sprawdź!  (VIDEO) "Misiek z Nadarzyna" prezentuje formę przed MMA-VIP 4! Ma szansę w walce z Marcinem Najmanem?

Teraz opublikował nagranie, na którym prezentuje taktykę na zbliżające się starcie z Mirosławem Dąbrowskim i potencjalną walkę z Bobem Sappem oraz Jackiem Murańskim.

Jak wiece, zostało mi góra 3 walki, ale raczej 2. Wszystko się zakończy w tym półroczu i mówię definitywne pas. Przeciwnicy, jacy się szykują to naprawdę bardzo emocjonujące zestawienia. Jak wygrać te ostatnie walki? Jak wygrać? Ja taktykę wymyśliłem taką… – powiedział Najman, który zaprezentował trzy taktyki na starcie z każdym z wymienionych rywali.

Źródło: YouTube/Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.