PRIME SHOW MMA

Mocne słowa Jóźwiaka do zawodnika Prime Show MMA! „Obiecuję, że wypłacę ci liścia wychowawczego”

Na Instagramie doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy freak fighterem, który stoczył dwie walki dla Prime Show MMA a Pawłem Jóźwiakiem.

Konrad Skolimowski w ubiegłym tygodniu ujawnił, że nadal nie dostał pieniędzy za walkę na gali Prime Show MMA 4, która odbyła się w listopadzie. Co ciekawe, zaledwie kilka dni wcześniej Paweł Jóźwiak zapewniał, że wszyscy zawodnicy dostali wynagrodzenie zgodnie z umowami. Jak się okazało, nie jest to prawda.

Jóźwiak ostro do zawodnika Prime Show MMA

Teraz Skolimowski ponownie zabrał głos i nawiązał do głośnej tragedii, czyli śmierci Mateusza Murańskiego, który zmarł 8 lutego w wieku 29 lat. Freak fighter zamieścił na swoich social mediach taki wpis:

Mam nadzieje, że dzisiaj otworzą się oczy jak chory i tandetny jest świat Freak Fightów. Właśnie zebrał dziś swoje żniwo. Dla włodarzy najważniejsze są DYMY. Gdzieś za Tym Hejtem i wyzwiskami stoi człowiek. Ile ludzka głowa jest w stanie wytrzymać!!! Dziękuje mojej Babci, że po dwóch Wygranych walkach przekonała mnie i odszedłem z tego Pierdolnika!

Dziękuje, że mam grono ludzi, którzy mnie zrozumieli. Jebać tę słowną prostytucję. Szkoda, że Mateusz nie miał kogoś takiego, który go od tego odciągnie. Świeć Panie nad jego duszą. Myślę, że nie jest to stosowna sytuacja, abym w Tym poście pisał, że Nadal Czekam na Hajs z @primemma.pl. Także Tomek, Bartek, Kamil liczę na poprawę z waszej strony ‼️ @pawel.jozwiak_official Dużo zdrowia, Jak ty tak wypłacasz ludziom, jak odpowiadasz w klatce to masakra.

Słowa te nie spodobały się Jóźwiakowi, który w odpowiedzi oświadczył, że jeśli spotka Skolimowskiego to uderzy go z liścia:

Sprawdź!  Jóźwiak o profesjonalnych zawodnikach: "Nie potrafią się wypromować i są zdziwieni, że zarabiają tak mało"

– Jedno mogę Ci chłopcze obiecać, przy najbliższym spotkaniu wypłacę Ci liścia wychowawczego, wtedy się przekonasz… Jakim zerem trzeba być, żeby wykorzystywać śmierć i ludzka tragedie do wylewania swoich żali… Nie pozdrawiam.

Zawodnik tak zareagował na słowa prezesa FEN:

– To bardzo słabo zrozumiałeś post! Albo mega się utożsamiłeś z Nim jako Ten od Dymów ! Bo ten post jest od Takich ludziach jak Ty! Liściem to ty sobie możesz dupę podetrzeć co najwyżej.

Wspomniany post i komentarze znajdziesz poniżej:

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.