PRIME SHOW MMA

Prime nie zapłaciło za walkę! Zawodnik nadal czeka na pieniądze: „Macie już dwa wezwania przedsądowe! Od 26 listopada czekam na wypłatę”

Wygląda na to, że słowa Pawła Jóźwiaka wypowiedziane podczas drugiej konferencji nie okazały się prawdą i federacja Prime jednak nie uregulowała wszystkich zaległych płatności.

O problemach Prime Show MMA mówi się od dłuższego czasu, jednak Tomasz Bezrąk, Kasjusz Życiński czy właśnie Paweł Jóźwiak zapewniają, że organizacja radzi sobie dobrze, a doniesienia nie są prawdziwe. Inne zdanie w tej kwestii mają sami zawodnicy.

Freak fighter nie dostał pieniędzy za walkę w Prime!

Podczas konferencji przed FAME 17 Paweł Jóźwiak oświadczył – Prime ma się dobrze, ja wiem, że ten Prime was boli, ale Prime nie tonie. Będą kolejne edycje. (…) Skąd w ogóle taki tekst, że Prime nie płaci. Masz dowody na to, że Prime nie płaci? Zawodnicy dostali wynagrodzenia zgodnie z umowami.

Teraz głos zabrał Konrad Skolimowski, który na gali Prime MMA 4 26 listopada zmierzył się z Emilianem Bayerem i zwyciężył już w pierwszej odsłonie. Za pośrednictwem social mediów ujawnił, że wciąż nie dostał wypłaty za walkę, mimo że federacja otrzymała dwa wezwania przedsądowe do zapłaty.

Sprawdź!  Hunter wygra przez ciężkie KO? Finalista GROMDY zawalczy na Prime Show MMA 5!

– Mam nadzieje, że to jakaś pomyłka z waszej strony, a nie bandyckie metody, od Walki, czyli 26 listopada czekam na wypłatę wynagrodzenia! Przypominam po raz kolejny, ponieważ na waszym e-mail macie już dwa przed sądowe wezwania! Straszne jest to, że ci najbogatsi mają największy problem z przestrzeganiem umów!

– Wykonana Robota = zapłata to jest świętość! Masz ochotę zwijać interes, najpierw ureguluj swoje długi! Nigdy nie wal głupa, jak chcesz normalnie patrzeć ludziom w oczy.

– Zachęcam do komentowania oznaczania i wrzucania tego posta! Pamiętaj, nawet jak ktoś ci wisi 100 zł, to są Twoje pieniądze! Tomek, Bartek, Paweł, który wokół tego lata. Macie przecież nr konta do managera!!!

Wpis skomentował także Norman Parke, który odniósł się do zamieszania z ostatnim pojedynkiem, kiedy to wycofał się kilka dni przed galą Prime:

– Teraz wiecie, dlaczego nie walczyłem! Ale tak, Norman Parke boi się Adama…

Galę Fame MMA 17 obejrzysz wyłącznie w Pay-Per-View. Cena za dostęp zaczyna się już od 34,99 zł, a wraz z nią możecie otrzymać też dodatkowe BONUSY. Kliknij -> TUTAJ <- lub w poniższy baner, aby zakupić FAME 17 PPV!

Sprawdź!  "Don Kasjo" wyjaśnia, czy dojdzie do walki ze Szpilką! "Jeszcze z 2-3 razy wpi***ol zbierze i nie będę chciał go bić"
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie PCiEsaHUPjmDvbfQQsuEjex1jk-_OZVHtsxXInUpXAaFe6q3DWR6wdxrOYK5lGosJBiBq94CMhRzHwY9EMeYSCI6B2Ag-w8XM8yMjLdEq1mt8zKsjk2ndwmAIbPUxX3q3ijcZRWa2B9DZ2qDQMX_oS96MDEQLK1S383In2DfQC92p1-bopvJPKYiRA

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.