High League

Federacja High League wydała komunikat w sprawie kolejnej gali! Co z walką Murański vs Najman? „W związku z zaistniałą sytuacją…”

Federacja High League wydała komunikat w sprawie nadchodzącej gali. Na karcie walk najprawdopodobniej dojdzie do dużych zmian.

W minioną środę 8 lutego media obiegła informacja o tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego, który zmarł w wieku 29 lat. Zawodnik ostatnią walkę stoczył na grudniowej gali High League 5, a w marcu jego ojciec miał stoczyć jeden z największych pojedynków we freak fightach.

Komunikat federacji High League

Jacek w main evencie wydarzenia miał zawalczyć z Marcinem Najmanem. Był to hit, na który czekało wielu kibiców, jednak nie ma wątpliwości, że w związku z tragedią, jaka spotkała rodzinę Murańskich, starcie zostanie odwołane lub być może High League znajdzie zastępstwo.

To jednak nie wszystko, gdyż inny zawodnik Paweł B. został wczoraj zatrzymany przez policję i trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie 2-letni wyrok. Jego walka nie została potwierdzona, jednak w mediach można było znaleźć nieoficjalne informacje, że 18 marca weźmie udział w High League 6.

W najbliższy poniedziałek miała odbyć się pierwsza konferencja, ale w związku z ostatnimi wydarzeniami organizacja przekazała, że zostanie ona przełożona. Na ten moment High League nie podało nowego terminu. Zapewne w najbliższych dniach dowiemy się więcej.

Sprawdź!  Norman Parke jednak nie kończy swojej kariery. Zawalczy na gali Marcina Najmana? "Nie bądźcie zaskoczeni..."

Na ten moment wiemy, że swoje pojedynki stoczą „Daro Lew”, „Lexy” oraz Jarosław „Pasha” Jarząbkowski, który zmierzy się z Marcinem Dubielem. Kolejne szczegóły gali High League 6 poznamy wkrótce:

– W związku z zaistniałą sytuacją podjęliśmy decyzję o przełożeniu pierwszej konferencji HIGH League 6. O nowej dacie wydarzenia poinformujemy wkrótce.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.