High League

Federacja High League wydała komunikat w sprawie kolejnej gali! Co z walką Murański vs Najman? „W związku z zaistniałą sytuacją…”

Federacja High League wydała komunikat w sprawie nadchodzącej gali. Na karcie walk najprawdopodobniej dojdzie do dużych zmian.

W minioną środę 8 lutego media obiegła informacja o tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego, który zmarł w wieku 29 lat. Zawodnik ostatnią walkę stoczył na grudniowej gali High League 5, a w marcu jego ojciec miał stoczyć jeden z największych pojedynków we freak fightach.

Komunikat federacji High League

Jacek w main evencie wydarzenia miał zawalczyć z Marcinem Najmanem. Był to hit, na który czekało wielu kibiców, jednak nie ma wątpliwości, że w związku z tragedią, jaka spotkała rodzinę Murańskich, starcie zostanie odwołane lub być może High League znajdzie zastępstwo.

To jednak nie wszystko, gdyż inny zawodnik Paweł B. został wczoraj zatrzymany przez policję i trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie 2-letni wyrok. Jego walka nie została potwierdzona, jednak w mediach można było znaleźć nieoficjalne informacje, że 18 marca weźmie udział w High League 6.

W najbliższy poniedziałek miała odbyć się pierwsza konferencja, ale w związku z ostatnimi wydarzeniami organizacja przekazała, że zostanie ona przełożona. Na ten moment High League nie podało nowego terminu. Zapewne w najbliższych dniach dowiemy się więcej.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman prezentuje formę przed powrotem do klatki: "Czy to Lennox? Czy to Mike? Nie! To Marcin Najman!"

Na ten moment wiemy, że swoje pojedynki stoczą „Daro Lew”, „Lexy” oraz Jarosław „Pasha” Jarząbkowski, który zmierzy się z Marcinem Dubielem. Kolejne szczegóły gali High League 6 poznamy wkrótce:

– W związku z zaistniałą sytuacją podjęliśmy decyzję o przełożeniu pierwszej konferencji HIGH League 6. O nowej dacie wydarzenia poinformujemy wkrótce.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.