UFC

Marcin Tybura na konferencji przed UFC 267: „Dobrze to wygląda, ale chcę, żeby wyglądało wspaniale!”

UFC 267 już lada moment, 30 października. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira o pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Wcześniej natomiast wystąpi między innymi Marcin Tybura, który zawalczy z Alexandrem Volkovem. „Tybur” na konferencji prasowej wypowiedział się na temat swojego rywala.

Na UFC 267 w karcie głównej Marcin Tybura zmierzy się z Alexandrem Volkowem. Polak w rozmowie z Polsatem Sport przepowiadał, że najbliższy pojedynek to przepustka do eliminatora. Do tego starcia „Tybur” przygotowywał się między innymi Janem Błachowiczem goszcząc w WCA:

– WCA w zasadzie to jedyne miejsce poza Ankosem, w którym trenowałem, bo mamy tu bardzo dobrą ekipkę „ciężkich”. Trenowałem z Jankiem dwukrotnie podczas wizyty w Warszawie. Nie było lepszego momentu na to, żeby stoczyć takie sparingi! Waga ciężka-półciężka, profil zawodników odpowiadający… Ja przypominałem mu Glovera TeixeiręJanek – mojego rywala.

Na konferencji prasowej przed UFC 267 Marcin Tybura nie chciał zdradzać swoich sekretów na walkę:

Nie zdradzę swoich sekretów. Alexander przybrał trochę na masie, sam może próbować zapasów i parteru, tego nie wiemy. Chcę dać ciekawą walkę i jestem pewien, że z tym gościem mi się to uda.

„Tybur” wygrał wszystkie z pięciu ostatnich pojedynków. To nie koniec sukcesów, bo Polski fighter niedawno zadebiutował w TOP 10 rankingu królewskiej kategorii wagowej UFC. Przyczyniła się do tego bardzo ostatnia wygrana na UFC Vegas 28 z Waltem Harrisem. Marcin Tybura jednak celuje jeszcze wyżej:

Sprawdź!  Darren Till o tym, jak szybko załatwić walkę:" Zadajcie pytanie wprost: Chcesz się bić? Jeśli koleś nie będzie pier***olił się w tańcu, to ją macie."

Zdecydowanie seria zwycięstw dodaje pewności siebie. Dobrze to wygląda, ale chcę, żeby wyglądało to wspaniale. Do tego dążę.

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Jan Błachowicz w gotowości przed UFC 267! Zapowiedź walki z niebezpiecznym Gloverem Teixeirą

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Źródło: UFC YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.