UFC

Alexander Volkov chwali Marcina Tyburę! „Jest jednym z lepszych zapaśników w naszej dywizji i jednym z najlepszych ciężkich w Europie.”

Marcin Tybura i Alexander Volkov zakończyli przygotowania przed UFC 267. Rosjanin na konferencji prasowej przed galą bardzo chwalił naszego reprezentanta!

Polski reprezentant wagi ciężkiej UFCMarcin Tybura wystąpi w ten weekend 30 października na UFC 267. Popularny „Tybur” spotka się w oktagonie z Rosjaninem, Alexandrem Volkovem„Drago” jest fighterem zdecydowanie wyższym od naszego reprezentanta (ponad 10 cm), a co za tym idzie – ma także przewagę w zasięgu ramion.

Marcin Tybura przed występem trenował dwukrotnie z Janem Błachowiczem w WCA w Warszawie. Polski ciężki na co dzień trenuje jednak w Ankosie MMA Poznań, gdzie jego sparingpartnerem jest Michał Andryszak„Longer” miał go przygotować imitując Volkova. Rosjanin na konferencji prasowej zaznaczył, że bardzo ceni sobie umiejętności „Tybura”, ale nie z takimi fighterami się mierzył:

Tak, ostatnio mierzyłem się z typowymi stójkowiczami. W przeszłości natomiast nie raz walczyłem z zapaśnikami, grapplerami. Z wieloma takimi wygrywałem. Śmiało można powiedzieć, że jest jednym z lepszych zapaśników w naszej dywizji i jednym z najlepszych ciężkich w Europie.

Alexander Volkov ostatni pojedynek stoczył z Cirylem Gane. Choć Rosjanin zapowiadał jedną z najlepszych walk w tym roku, wyszło kompletnie inaczej. „Drago” liczy jednak na kolejną walkę z Francuzem, o czym wspomniał mówiąc o walce Gane vs. Francis Ngannou:

Sprawdź!  Marcin Tybura typuje nadchodzącą walkę Jana Błachowicza: "Sam trenowałem kiedyś z Jankiem. Obstawiam rozumem, że..."

Gane jest bardzo dobrym fighterem, oczywiście jest świetnym strikerem. Myślę, że to będzie ciekawy widok – walka z Ngannou. Oczywiście mam nadzieję, że w przyszłości zmierzę się z nim w przyszłości.

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Jan Błachowicz w gotowości przed UFC 267! Zapowiedź walki z niebezpiecznym Gloverem Teixeirą

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Źródło: UFC YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.