UFC

Dana White przed walką wieczoru UFC 267: „To będzie świetna walka!”

UFC 267 już w 30 października! Na gali w Abu Zabi wystąpi kilku naszych reprezentantów, także w walce wieczoru. Tam Jan Błachowicz zmierzy się z Gloverem Teixeirą, a obaj mają też ni byle jakiego kibica!

Już w tę sobotę jedno z najważniejszych wydarzeń w MMA w Polsce! W walce wieczoru UFC 267 Jan Błachowicz zmierzy się z weteranem oktagonu, Gloverem Teixeirą. Polak będzie naturalnie bronił swojego tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej.

Obaj fighterzy bardzo się cenią. Nie są zresztą jedyni w tej opinii. Dziennikarze sami mówili, że ani Anthony Smith, ani Forrest Griffin nie chcieli podać swojego faworyta na ten pojedynek. Wszystko przez to, że zarówno Polak, jak i Brazylijczyk są lubiani zarówno jako sportowcy, jak i fighterzy. Okazuje się też, że fanem zestawienia najbliższej walki wieczoru jest też sam prezydent UFC, Dana White:

To niesamowity main event. Uwielbiam historię ich obu. Obaj są twardzi jak cholera, obaj chcą wyjść z klatki jako mistrz. To naprawdę niesamowite.

Sami fighterzy również okazują wobec siebie dużo szacunku. Jan Błachowicz w trakcie konferencji zaśpiewał Brazylijczykowi „Happy Birthday”. Glover Teixeira natomiast przyznał, że „Legendarnej Polskiej Siły” należy się obawiać. Tym z kolei nie kieruje się zdecydowanie Corey Anderson, ale jak zaznacza sam „Cieszyński Książę”, ten temat jest zakończony.

Sprawdź!  (VIDEO) Złodziej próbował ukraść auto zawodnika UFC. Po kilku kolanach na głowę fighter odpuścił rabusiowi

Na gali w Abu Zabi zobaczymy łącznie walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexandrem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura.

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Jan Błachowicz w gotowości przed UFC 267! Zapowiedź walki z niebezpiecznym Gloverem Teixeirą

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Źródło: UFC YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.