UFC

Dana White przed walką wieczoru UFC 267: „To będzie świetna walka!”

UFC 267 już w 30 października! Na gali w Abu Zabi wystąpi kilku naszych reprezentantów, także w walce wieczoru. Tam Jan Błachowicz zmierzy się z Gloverem Teixeirą, a obaj mają też ni byle jakiego kibica!

Już w tę sobotę jedno z najważniejszych wydarzeń w MMA w Polsce! W walce wieczoru UFC 267 Jan Błachowicz zmierzy się z weteranem oktagonu, Gloverem Teixeirą. Polak będzie naturalnie bronił swojego tytułu mistrzowskiego kategorii półciężkiej.

Obaj fighterzy bardzo się cenią. Nie są zresztą jedyni w tej opinii. Dziennikarze sami mówili, że ani Anthony Smith, ani Forrest Griffin nie chcieli podać swojego faworyta na ten pojedynek. Wszystko przez to, że zarówno Polak, jak i Brazylijczyk są lubiani zarówno jako sportowcy, jak i fighterzy. Okazuje się też, że fanem zestawienia najbliższej walki wieczoru jest też sam prezydent UFC, Dana White:

To niesamowity main event. Uwielbiam historię ich obu. Obaj są twardzi jak cholera, obaj chcą wyjść z klatki jako mistrz. To naprawdę niesamowite.

Sami fighterzy również okazują wobec siebie dużo szacunku. Jan Błachowicz w trakcie konferencji zaśpiewał Brazylijczykowi „Happy Birthday”. Glover Teixeira natomiast przyznał, że „Legendarnej Polskiej Siły” należy się obawiać. Tym z kolei nie kieruje się zdecydowanie Corey Anderson, ale jak zaznacza sam „Cieszyński Książę”, ten temat jest zakończony.

Sprawdź!  Jorge Masvidal vs. Nick Diaz?! Gamebred: "Będę wniebowzięty."

Na gali w Abu Zabi zobaczymy łącznie walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexandrem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura.

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Jan Błachowicz w gotowości przed UFC 267! Zapowiedź walki z niebezpiecznym Gloverem Teixeirą

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Źródło: UFC YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.