Wotore

Kolejny zawodnik KOTS dołącza do WOTORE! Zawalczy w turnieju na gołe pięści

Kolejna edycja WOTORE zbliża się wielkimi krokami. Federacja walk na gołe pięści wciąż ogłasza kolejne niespodzianki i nowych zawodników.

Brutalne i krwawe pojedynki organizowane przez WOTORE zawsze dostarczają ogromnych emocji. Tradycyjnie na każdej edycji odbywa się turniej na gołe pięści, a dotychczasowy zwycięzcy to Marek Samociuk, Michał Pasternak, Piotr Więcławski oraz Jakub Ozga.

Ponadto Pasternak jest mistrzem federacji, a swój tytuł wywalczył w starciu z Samociukiem, a następnie obronił go w walce z gwiazdą organizacji KOTS Simonem Henriksenem.

Gala WOTORE powraca już 21 października! Ponownie zobaczymy turniej oraz elektryzujące superfighty. Co ciekawe, na kibiców czeka również walka freakowa pomiędzy Marcinem Najmanem i Pawłem Jóźwiakiem.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Kolejny zawodnik KOTS dołącza do WOTORE

Allal Hamza zawodowo zajmuje się zabezpieczeniem pożarowym, za to odpala się w walce. Francuz znany z King Of The Streets został kolejnym zawodnikiem turniejowym WOTORE 6! 

26-letni zawodnik z Francji nosi przydomek „Inkwizytor”. Jego stylem bazowym jest kickboxing i muay thai. Stoczył 4 walki zawodowe z czego trzy wygrał, jedną przegrał. Do WOTORE zgłosił się dlatego, że „lubi wyzwania i lubi się napierdalać”. Za swoje główne atuty uznaje samodyscyplinę, świetną stójkę i bardzo dobrą kondycję. Czy namiesza w turnieju? Zobaczymy.

Sprawdź!  Wrzosek po wygranej walce na gołe pięści: "Te ciosy głową, ku*wa. Nie spodziewałem się, że są tak destrukcyjne"

W walce wieczoru WOTORE 6 Wielki Rewanż zobaczymy starcie Denisa Labrygi z Piotrem Więcławskim. Będzie to ponowna walka tych  zawodników, po rewelacyjnym pojedynku na gali WOTORE 4.

Podczas WOTORE 6 Wielki Rewanż odbędzie się również pojedynek Marcina Najmana z Pawłem Jóźwiakiem.
Zapowiedź walki:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.