KSW

KSW Epic: Gdzie oglądać? Transmisja, cena PPV

Gdzie oglądać KSW Epic: Adamek vs Khalidov? Ile kosztuje transmisja? Już dziś o godzinie 19:00 startuje show, na które wszyscy czekają. Czeka nas aż 10 elektryzujących walk, a w tym ta najważniejsza. Tomasz Adamek i Mamed Khalidov zmierzą się w boksie! Sprawdź szczegóły, jak oglądać transmisję KSW Epic.

KSW wystartowało z nowym, emocjonującym projektem. Gala EPIC to cykl wydarzeń, na których dochodzić będzie do walk w różnych formułach. Już pierwszy event dostarczy niesamowitych wrażeń. Wśród 10 pojedynków dojdzie między innymi do starć na zasadach legendarnego PRIDE, Muay Thai czy turnieju o pas wagi półciężkiej.

KSW Epic zakończy elektryzująca walka w boksie. Tomasz Adamek skrzyżuje rękawice z Mamedem Khalidovem! To wyjątkowy pojedynek żywych legend sportów walki, na który czekają dziesiątki, jak nie setki tysięcy kibiców. Gdzie oglądać galę? Jak włączyć transmisję? Ile kosztuje PPV? Sprawdźcie szczegóły poniżej.

KSW Epic. Tranmisja PPV

Gdzie oglądać KSW Epic PPV? By móc obejrzeć galę konieczne jest wykupienie jednego z pakietów Pay-Per-View. Tego wieczoru dojdzie też do turnieju o pas wagi półciężkiej. O tytuł ten powalczą Rafał Haratyk, Marcin Wójcik, Damian Piwowarczyk i Kleber Silva. Dwóch z panów będzie musiało dwukrotnie wejść do klatki, by sięgnąć po bezpańską koronę.

Sprawdź!  Borys Mańkowski ostro o teorii, że Roberto Soldić zabrał mu duszę: "Stwierdzenie z dupy. Dostałem wciry, ale pierwsza runda nawet była niezła"

Kibice najbardziej podczas KSW Epic czekają na walkę legend. Tomasz Adamek wrócił ze sportowej emerytury, by raz jeszcze dostarczyć masę emocji swoim fanom. Przez lata tysiące Polaków wstawało w środku nocy, by oglądać elektryzujące pojedynki „Górala”. Ten na koncie ma kilka tytułów, a w tym te najważniejsze – IBF, IBO, The Ring oraz WBC.

Podczas KSW Epic Tomasz Adamek zmierzy się z legendą polskiego MMA. Mamed Khalidov wielokrotnie udowodniał, że niestraszne mu żadne wyzwania. Tym razem wejdzie do jaskini lwa. Były mistrz KSW zadebiutuje w boksie. Wszyscy czekają na to, jak poradzi sobie wykorzystując jedynie pięści? Walka wieczoru KSW Epic zapowiada się szalenie ekscytująco!

KSW Epic: Gdzie i jak oglądać?

Transmisja PPV KSW Epic rozpocznie się już w sobotę, 24 lutego, o godzinie 19:00. Galę obejrzeć można wyłącznie po wykupieniu płatnego dostępu. Cena PPV zaczyna się od 40,99 zł za pakiet podstawowy (BASIC) oraz 45,99 zł za wariant rozszerzony (PREMIUM).

Kwota, którą trzeba zapłacić za KSW Epic PPV jest naprawdę spora. Każdy może jednak odebrać kod za 10 zł! Wszystko to dzięki sponsorowi gali i naszemu partnerowi – Fortunie. Legalny bukmacher przygotował specjalną akcję powitalną dla nowych użytkowników.

Sprawdź!  Szpilka o ulubionej technice kończącej: "Lubię efektowne KO, niestety mam dwa na mnie. Wilder, Chisora dwa nokauty roku"

KSW Epic: PPV za 10 zł

Jak odebrać kod PPV na KSW Epic? Każdy może odebrać dostęp już w kilka minut. Oto prosta instrukcja krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.

PAMIĘTAJ! Musi być to pierwszy kupon po rejestracji (dwa zdarzenia z KSW Epic). Załóż konto z TEGO LINKU, wypełnij powyższe kroki i odbierz kod PPV na SMS lub adres e-mail! Kto pierwszy, ten lepszy.

Karta walk

Gala KSW Epic to oczywiście więcej, niż tylko walka Adamek – Khalidov. Do klatki wejdą też m. in. Michał „Matrix” Królik, który zmierzy się z Vaclavem Sivakiem. Oprócz tego czeka nas turniej o pas wagi półciężkiej KSW i grapplerski pojedynek mistrza kategorii ciężkiej, Phila De Friesa. Poniżej znajdziecie pełną kartę walk KSW Epic.

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski przerywa wywiad Mariana Ziółkowskiego: "Jako jedyny nie wątpiłeś!"

Walka wieczoru:
Boks: Mamed Khalidov vs. Tomasz Adamek

Finał turnieju mistrzowskiego o pas wagi półciężkiej:
93 kg: TBA vs. TBA

Turniej mistrzowski wagi półciężkiej:
93 kg: Rafał Haratyk (17-5-2) vs. Marcin Wójcik (19-8)
93 kg: Kleber Silva (22-12) vs. Damian Piwowarczyk (7-2)
93 kg: Ivan Erslan (13-3) vs. Bohdan Gnidko (10-1)
82 kg No Holds Barred: Konrad Rusiński (6-1) vs. Muslim Tulshaev (10-3)
70.3 kg MMA w Gi: Piotr Kacprzak vs. Adam Brysz

Open Grappling: Phil De Fries vs. Josh Barnett
Muay Thai: Michał „Matrix” Królik vs. Vaclav Sivak
NO HOLDS BARRED: Konrad Rusiński vs. Muslim Tulshaev
PRIDE Rules: Darko Stosic (19-6) vs. Matheus Scheffel (17-10)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.