KSW

Mocny face to face Matrixa! Nie chciał spuścić wzroku z rywala [WIDEO]

Za kilkanaście godzin rozpocznie się gala XTB KSW Epic, podczas której dojdzie do arcyciekawego starcia stójkowego. Michał „Matrix” Królik zmierzy się z Vaclavem Sivakiem, z którym stanął wczoraj do ostatniego face to face.

Gala XTB KSW Epic odbędzie się już dziś w Gliwicach, a wszystko zakończy starcie legend. W boksie rękawice skrzyżują Tomasz Adamek i Mamed Khalidov. Wcześniej zaś dojdzie do wielu interesujących konfrontacji. Jedną z tych, która najbardziej elektryzuje publiczność jest konfrontacja w Muay Thai na małe rękawice. Chorzowski kick-bokser Michał „Matrix” Królik zmierzy się z Vaclavem Sivakiem.

Oglądaj KSW Epic PPV za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  KSW 85. Kaczmarczyk wygrywa jednogłośną decyzją sędziów!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest nieograniczona.

Mocny face to face Matrixa przed XTB KSW Epic!

Choć Królik i Sivak ważą łącznie mniej, niż sam Phil De Fries, kibice nie mogą doczekać się ich popisów w klatce. Obaj są prawdziwymi specjalistami od stójki, gdzie będzie toczona ich walka. „Królik” podczas KSW Epic w Gliwicach będzie mógł liczyć na głośne wsparcie śląskich fanów. Choć między zawodnikami panuje sportowa atmosfera, podczas face to face chorzowski kick-bokser nie chciał spuścić wzroku z Czecha!

Odbierz kod PPV na galę KSW Epic za 10 zł!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.