FEN

Paweł Jóźwiak NIE JEST prezesem FEN! Organizacja wydała oświadczenie

Fight Exclusive Night spuściło dziś niemałą bombę. W social mediach pojawiło się oświadczenie informujące, że Paweł Jóźwiak nie jest już prezesem organizacji!

Dziś niemal wszyscy kibice sportów walki żyją tylko jednym: galą KSW Epic, na której dojdzie do hitowego starcia legend. Tomasz Adamek vs Mamed Khalidov odbędzie się w boksie, co oczywiście zdecydowanie faworyzuje „Górala”.

Wszystkich z myśli o tym pojedynku wyrwało jednak ogłoszenie Fight Exclusive Night. Organizacja przekazała bowiem, że Paweł Jóźwiak nie pełni już roli prezesa!

KSW Epic Adamek vs Khalidov: Oglądaj za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  [WIDEO] Adam Kowalski po prawdziwej wojnie wypunktował Marcina Filipczaka na FEN 35

Gdzie oglądać KSW Epic PPV?

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest nieograniczona.

Paweł Jóźwiak NIE JEST prezesem FEN!

Fight Exclusive Night o wszystkim poinformowało w dość lakonicznym oświadczeniu. Podziękowano Pawłowi za dekadę pracy, podczas której FEN stało się drugą siłą MMA w Polsce. Poinformowano też, iż teraz stery przejął Jakub Borowicz, wielce chwalony za swoją pracę w ostatnich miesiącach matchmaker.

– Z dniem 24.02.2024 Paweł Jóźwiak przestaje pełnić funkcję Prezesa Zarządu organizacji FEN. Pragniemy podziekować za wszystko, co zrobiłeś Pawle dla rozwoju naszej organizacji przez ostatnie 10 lat. Od tego momentu funkcję Prezesa FEN będzie pełnił Jakub Borowicz.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.