KSW

KSW 94 – Wyniki na żywo. Kto wygrał Wrzosek vs. Szpilka?

O godzinie 19:00 rozpocznie się jedna z najlepszych gal tego roku. Na XTB KSW 94 zobaczymy aż 10 pojedynków, z czego dwa o mistrzowskie tytuły. W końcu dojdzie też do wyczekiwanej konfrontacji Szpilka vs. Wrzosek. Kto wygrał na KSW 94?

Po kilku latach przerwy KSW powróciło do trójmiejskiej Ergo Areny! W sobotę 11 maja czeka nas niesamowite widowisko z udziałem największych gwiazd i najlepszych specjalistów od MMA nad Wisłą. Fani z wypiekami oczekują konfrontacji Arkadiusz Wrzosek vs. Artur Szpilka. Czy były kickbokser spełni oczekiwania i pokona byłego pretendenta do pasa WBC?

KSW 94: Oglądaj za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na walkę Wrzosek vs Szpilka. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod do Viaplay odbierzesz POD TYM LINKIEM – Otrzymasz dostęp na 30 dni, co oznacza, że obejrzysz aż dwie gale KSW 94 i KSW 95!
Sprawdź!  Zmiana w karcie walk XTB KSW 88. Albert Odzimkowski z nowym rywalem!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU. Ilość darmowych kodów jest ograniczona. PROMOCJA TRWA DO GODZINY 21:00 LUB WYCZERPANIA KODÓW!

KSW 94: Wyniki na żywo i relacja LIVE

Początek KSW 94 o godzinie 19:00. Wyniki i relacja będą aktualizowane na żywo od rozpoczęcia gali.

Sprawdź!  Wielki faworyt w walce Phil de Fries vs Darko Stosić! Znamy kursy na main event KSW 67!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.