KSW

Szpilka rozbity w 14 sekund! Błyskawiczne zwycięstwo Wrzoska! [WIDEO]

Za nami bodaj najbardziej medialna walka gali w Ergo Arenie. Na XTB KSW 94 zobaczyliśmy wreszcie konfrontację Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem.

Obaj panowie swoje pierwsze kroki w MMA stawiali przed dwoma laty, choć ich kariery poszły w zupełnie różnym kierunku. Arkadiusz Wrzosek wszystkie 4 pojedynki stoczył w KSW, gdzie pokonywał Tomasza Sararę, Tomasa Moznego, Bogdana Stoicę oraz Ivana Vitasovicia. Oprócz słowackiego kickboksera wszystkich rywali kończył przed czasem.

Warszawski fighter był ogromnym faworytem starcia z Arturem Szpilką, ale wszyscy wiedzieli, gdzie leży siła zawodnika z Wieliczki. Były pięściarz wciąż doskonale pamięta, jak i do czego używać swoich pięści. „Szpila” wygrywał już z Radczenką i freakową walkę z Denisem Załęckim. Na drodze stanęły mu kontuzje, ale urazy nie przeszkodziły w pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim. Mimo problemów Szpilka przetrwał rundę na plecach i znokautował „Pudziana” na Stadionie Narodowym.

KSW 94: Wrzosek vs. Szpilka

RUNDA 1

Szpilka szukał skrócenia dystansu, Wrzosek od razu zaatakował kopnięciami. Wyczekał na akcję Artura i ściągnął go na deski, gdzie skończył ciosami!

Sprawdź!  Szpilka nie zostawił suchej nitki na Denisie! Całkowicie dobija go po gali Clout MMA 3!

Wynik walki: Arkadiusz Wrzosek wygrał przez KO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.