KSW

Kaczmarczyk znokautowany w 59 sekund! Ruchała błyskawicznie odzyskuje pas! [WIDEO]

W pierwszej z dwóch walk mistrzowskich podczas XTB KSW 94 doszło do potyczki o pas tymczasowy kategorii piórkowej. Robert Ruchała ponownie zmierzył się z Patrykiem Kaczmarczykiem.

Ruchała już po raz drugi w czasie swej przygody z KSW stanął przed szansą na zdobycie tymczasowego pasa. Fighter z Nowego Sącza z nieskazitelnym rekordem 8-0 zmierzył się z Lom-Alim Eskijewem, którego znokautował łokciami w 5. rundzie. Salahdine Parnasse okazał się jednak zbyt dużym wyzwaniem. Francuz skończył Polaka w 4. rundzie.

Wracający do okrągłej klatki po pierwszej porażce Robert Ruchała w starciu o tymczasowy pas mistrzowski zmierzył się z Patrykiem Kaczmarczykiem. Pierwszy pojedynek zakończył się jednogłośną decyzją właśnie na korzyść zawodnika Grappling Kraków. Patryk musiał później jeszcze uznać wyższość Dawida Śmiełowskiego, ale od grudnia 2022 roku pozostaje niepokonany. W ostatnim występie w kapitalnym stylu pokonał Daniela Rutkowskiego.

KSW 94: Ruchała vs. Kaczmarczyk

RUNDA 1

Ruchała w mig zajął środek klatki i zaczął wywierać presję. Kaczmarczyk kąsał prostymi, ale Robert nie odstawał w częstotliwości uderzeń. Ruchała trafił frontem na korpus! Kaczmarczyk padł na matę, sędzia przerwał walkę!

Sprawdź!  Wrzosek krytycznie o działaniach policji! Przesadzona reakcja na obecność kibiców Legii

Wynik walki: Robert Ruchała wygrał przez TKO w 1. rundzie i został nowym tymczasowym mistrzem kategorii piórkowej!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.