KSW

Gleba poddany w pierwszej rundzie! Odklepał „Saleta choke”! [WIDEO]

Za nami kolejne starcie gali XTB KSW 94. Do okrągłej klatki powrócił Patryk „Gleba” Tołkaczewski, który zmierzył się z debiutującym Michałem Turyńskim.

Toruński fighter zadebiutował w KSW na Stadionie Narodowym, gdzie zmierzył się z Krzysztofem Głowackim. Były pięściarz zaliczył nokaut roku kończąc „Glebę” z pleców. Tołkaczewski kolejny pojedynek miał stoczyć jeszcze w ubiegłym roku, ale wyeliminowała go z niego kontuzja.

Były zawodnik organizacji GROMDA podczas KSW 94 zmierzył się z Michałem Turyńskim. Doświadczony kickbokser miał na koncie występy w takich organizacjach, jak FEN, DSF, czy GLORY. Dziś, w wieku 37 lat, debiutował w MMA przeciwko „Glebie”.

KSW 94: „Gleba” vs. Turyński

RUNDA 1

Tołkaczewski od razu ruszył z serią ciosów! Turyński zaczął na wstecznym, ale ruszył z low kickami. „Gleba” również uruchomił kopnięcia, ale odczuł kolejny low kick przeciwnika. Tołkaczewski poszukał prawego i obalił oponenta. Michał ciasno sklejony, rywal posyłał mu na głowę mocne ciosy. Wrócił na nogi Turyński, ale „Gleba” tam zasypał go salwą bomb! Kickbokser wytrzymał i sam posłał potężną bombę. Turyński zdołał jeszcze obalić Tołkaczewskiego i udusił go przedramieniem!

Sprawdź!  Szpilka zostanie znokautowany? Trener Pudzianowskiego ostrzega! "Mówię poważnie. Jeżeli Mariusz trafi, nie będzie litości"

Wynik walki: Michał Turyński wygrał przez poddanie w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.