KSW

Michalski nokautuje w pierwszej rundzie! Leśko zdemolowany! [WIDEO]

Hitową kartę walk XTB KSW 94 otworzyło starcie w kategorii średniej. Bartosz Leśko zawalczy z Michałem Michalskim.

Organizacja KSW powróciło do Ergo Areny, gdzie na kibiców czekała naszpikowana gwiazdami karta walk. W najważniejszych starciach dojdzie do dwóch walk o pasy mistrzowskie, Ruchała vs. Kaczmarczyk oraz Bartosiński vs. Michaliszyn. Między nimi zaś fanów czeka konfrontacja Wrzosek vs. Szpilka.

Rozpiskę KSW 94 otworzyło starcie czołowych zawodników kategorii średniej. Siódmy w rankingu Michał Michalski wychodził do okrągłej klatki do swojego 9. starcia w KSW. W ubiegłym roku udało mu się znokautować łokciami Golubovskisa, a kilka miesięcy później pokonać przez decyzję Humburgera.

Leśko, który zajmował 10. miejsce w dywizji, od porażki kilku lat nie potrafił odnosić seryjnych zwycięstw. O ile udało mu się pokonać Piwowarczyka i poddać Nemanję Nikolicia, to musiał uznać wyższość Toma Breesa oraz debiutującego Piotra Kuberskiego.

KSW 94: Michalski vs. Leśko

RUNDA 1

Leśko zaczął od mocnych frontów, a Michalski szybko ruszył do krótkiego dystansu z serią sierpów. To on dążył do klinczu na siatce, jednak rywal zerwał uchwyt. Ustrzelił Michalski Leśkę prawym cepem! Leśko zaliczył deski, ale po chwili serii ground-and-pound Michał Michalski wygrał!

Sprawdź!  Kołecki o Jurasie: "Uznaję go za przyzwoitego sportowca i tyle. Nie ma absolutnie jakiejś złej krwi"

Wynik walki: Michał Michalski wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.