KSW

KSW 82. Gnidko z kolejnym efektownym zwycięstwem! Poddaje Kijańczuka w pierwszej rundzie

Na KSW 82 do akcji powrócił autor najszybszego KO w organizacji, Bohdan Gnidko. Ukrainiec zmierzył się z niezwykle groźnym Rafałem Kijańczukiem.

-> Obstaw KSW 82 na żywo!

Rafał Kijańczuk z przytupem wszedł do organizacji KSW. W marcu zeszłego roku podczas gali KSW 68 zmierzył się z Yannem Kouadją. Po kilku szybkich akcjach Rafał zdobył dosiad i brutalnie rozbił Francuza w parterze już w pierwszej rundzie pojedynku. Potem jednak powinęła mu się noga i „Kijana” musiał uznać wyższość Ivana Erslana. Kijańczuk odbił się jednak po tym demolując Marca Doussisa w 1. rundzie.

Gnidko zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali KSW 73, gdzie pobił rekord KSW, kończąc Damiana Piwowarczyka. Ukrainiec prawym sierpem odprawił Polaka już w piątej sekundzie walki! Kolejny przeciwnik nie dał się złapać na pierwszy cep fightera, ale nie wytrzymał o wiele dłużej. Gnidko znokautował go już w 38 sekund! Czy uda mu się skończyć także „Kijanę”?

-> Odbierz bonus na KSW 82!

KSW 82: Gnidko vs Kijańczuk – Relacja

RUNDA 1

Kijańczuk wchodzi z low kickiem, Gnidko szybko złapał Polaka za nogę. Sporo przyjął ciosów Ukrainiec, ale wyprowadził kolano na “Kijanę”, gdy ten był w parterze! Dwoma karnymi punktami ukarany Bohdan, ale szybko wchodzą w wymianę fighterzy. Gnidko łapie klincz, ale nie udaje mu się powalić Rafała. Kijańczuk świetnie skontrował, obalił Ukraińca, ale dał się odwrócić! GNIDKO WYGRYWA PRZEZ BALACHĘ!

Sprawdź!  (VIDEO) Szybkie zwycięstwo Phila de Friesa! Ponownie broni mistrzowskiego pasa

Oficjalny wynik: Bohdan Gnidko wygrywa przez poddanie w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.