KSW

KSW 82. Gnidko z kolejnym efektownym zwycięstwem! Poddaje Kijańczuka w pierwszej rundzie

Na KSW 82 do akcji powrócił autor najszybszego KO w organizacji, Bohdan Gnidko. Ukrainiec zmierzył się z niezwykle groźnym Rafałem Kijańczukiem.

-> Obstaw KSW 82 na żywo!

Rafał Kijańczuk z przytupem wszedł do organizacji KSW. W marcu zeszłego roku podczas gali KSW 68 zmierzył się z Yannem Kouadją. Po kilku szybkich akcjach Rafał zdobył dosiad i brutalnie rozbił Francuza w parterze już w pierwszej rundzie pojedynku. Potem jednak powinęła mu się noga i „Kijana” musiał uznać wyższość Ivana Erslana. Kijańczuk odbił się jednak po tym demolując Marca Doussisa w 1. rundzie.

Gnidko zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali KSW 73, gdzie pobił rekord KSW, kończąc Damiana Piwowarczyka. Ukrainiec prawym sierpem odprawił Polaka już w piątej sekundzie walki! Kolejny przeciwnik nie dał się złapać na pierwszy cep fightera, ale nie wytrzymał o wiele dłużej. Gnidko znokautował go już w 38 sekund! Czy uda mu się skończyć także „Kijanę”?

-> Odbierz bonus na KSW 82!

KSW 82: Gnidko vs Kijańczuk – Relacja

RUNDA 1

Sprawdź!  Roberto Soldić przejdzie do UFC? "W najbliższych dniach może podpisać kontrakt"

Kijańczuk wchodzi z low kickiem, Gnidko szybko złapał Polaka za nogę. Sporo przyjął ciosów Ukrainiec, ale wyprowadził kolano na “Kijanę”, gdy ten był w parterze! Dwoma karnymi punktami ukarany Bohdan, ale szybko wchodzą w wymianę fighterzy. Gnidko łapie klincz, ale nie udaje mu się powalić Rafała. Kijańczuk świetnie skontrował, obalił Ukraińca, ale dał się odwrócić! GNIDKO WYGRYWA PRZEZ BALACHĘ!

Oficjalny wynik: Bohdan Gnidko wygrywa przez poddanie w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.