KSW

(VIDEO) Ciężkie ciosy Kijańczuka! Nokautuje Doussisa w 2 minuty!

Za nami pojedynek w kategorii półciężkiej pomiędzy Rafała Kijańczuka i Markiem Doussisem, czyli zawodnikami, którzy zazwyczaj kończą starcia przed czasem.

Rafał Kijańczuk z przytupem wszedł do organizacji KSW. W marcu zeszłego roku podczas gali KSW 68 zmierzył się z Yannem Kouadją. Po kilku szybkich akcjach Rafał zdobył dosiad i brutalnie rozbił Francuza w parterze już w pierwszej rundzie pojedynku. Wygrana ta była dziewiątym zwycięstwem Rafała zdobytym przez nokaut w pierwszych minutach pojedynku. Do dziś tylko trzy z szesnastu stoczonych przez Kijańczuka bojów wyszły poza pierwszą rundę, a tylko jeden zakończył się decyzją sędziowską.

Rafał ostatni raz walczył w maju zeszłego roku na gali KSW 70. Rywalem Polak został wówczas były pretendent do tytułu mistrzowskiego, Ivan Erslan. Pojedynek również zakończył się w pierwszej rundzie, ale tym razem to Rafał musiał uznać wyższość rywala.

Marc Doussis wchodząc do KSW, był na fali siedmiu wygranych z rzędu. Pierwszy pojedynek w okrągłej klatce stoczył w grudniu roku 2021. Spotkał się wówczas z Damianem Piwowarczykiem i został przez niego poddany. W czerwcu roku 2022 Doussis powrócił do klatki i stanął do boju z Przemysławem Dzwoniarkiem.

Sprawdź!  Daniel Omielańczuk odpowiada Denisowi Załęckiemu! "Jest p*eprzonym hipokrytą, niech posłucha swoich wywiadów"

W starciu tym Niemiec szukał swojej szansy w stójce, ale Polak próbował rywalizować z nim na macie i właśnie tam rozstrzygnęła się walka. W drugiej rundzie Marc złapał Damiana w duszenie i zmusił go do poddania się. Doussis wrócił na drogę zwycięstw i zamierza wedrzeć się do rankingu najlepszych zawodników KSW wagi półciężkiej.

-> Oglądaj KSW 78: Materla vs Grove 2 na żywo! <-

Kijańczuk vs Doussis – RELACJA

RUNDA 1

Doussis statecznie, obserwuje co zrobi Polak. Rafał dobrze skraca dystans, szuka ciosu na korpus. Bardzo mocny calf kick Kijany, dobrze trafia go prawym Doussis. Sprowadza Marc, Kijańczuk ściąga go do siebie, wyłączył obie ręce oponenta. Wstaje Polak, ale plecy zajmuje Doussis i zaciąga go na ziemię. Mocne kolana zawodnika z zagranicy, ale ląduje Kijana z góry! Ściągnął go na siebie Marc Doussis, a Kijańczuk zasypał przeciwnika gradem ciosów!

Oficjalny wynik: Rafał Kijańczuk wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.