KSW

(VIDEO) Gnidko brutalnie nokautuje! Potężne kopnięcie kończy walkę w pierwszej rundzie!

Podczas gali KSW 77 doszło do pojedynku dwóch niepokonanych zawodników, którzy wszystkie swoje dotychczasowe walki zakończyli przed czasem. W konfrontacji tej Bohdan Gnidko zmierzył się z Mădălinem Pîrvulescu.

Gnidko zadebiutował w okrągłej klatce podczas gali KSW 73. Zmierzył się wówczas z ówczesnym numerem pięć wagi półciężkiej KSW, Damianem Piwowarczykiem i zafundował mu ciężki nokaut. Ukrainiec po przechwyceniu nogi Polaka, prawym sierpem odprawił Piwowarczyka już w piątej sekundzie walki. Był to najszybszy nokaut w historii organizacji.

Starcie w KSW było dla Ukraińca pierwszą zawodową konfrontacją poza ojczyzną i ósmą walką w karierze. Do tej pory wszystkie zawodowe pojedynki zwyciężał przed czasem. Pięć razy nokautował, a trzy razy poddawał rywali. Wszystkie starcia kończyły się także w pierwszej odsłonie.

Mădălin Pîrvulescu po raz pierwszy wszedł do okrągłej klatki podczas gali KSW 75. Pochodzący z Rumunii zawodnik zmierzył się z Adamem Tomasikiem. Od samego początku konfrontacji ruszył do ostrych wymian w stójce. W końcu trafił potężnym lewym sierpem. Polak padł na matę, gdzie został uderzony jeszcze kilka razy, aż wkroczył sędzia i przerwał pojedynek.

Sprawdź!  Kołecki o starciu z Szostakiem: "Nie będzie podawania sobie rąk. Myśli biją się, w jaki sposób podejść do tej walki"

Dla Mădălina wygrana w KSW była piątym zwycięstwem w zawodowej karierze w świecie MMA. Była to też jego piąta wygrana przez nokaut i piąty tryumf odniesiony już w pierwszej rundzie walki.

RELACJA

RUNDA 1

Gnidko natychmiast rusza serią ciosów i szuka sprowadzenia! Pîrvulescu blisko soccer kicka, wracają na nogi i Ukrainiec trafia kolanem w krocze rumuńskiego fightera. Gnidko przeprasza i trafia kapitalnym high kickiem! Marc Goddard przerywa walkę!

Oficjalny wynik: Bohdan Gnidko wygrywa przez KO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.