KSW

KSW 82. Szadziński brutalnie rozbity! Polak znokautowany w pierwszej rundzie

Za nami pojedynek Gracjana Szadzińskiego z Wilsonem Varelą. Niestety Polak poniósł kolejną porażkę już w pierwszej odsłonie.

Dla Szadzińskiego była to 8 walka w organizacji KSW. Nie może on jednak popisać się dobrym bilansem, gdyż odniósł zaledwie 3 zwycięstwa i poniósł 5 porażek, w tym 3 przed czasem. W okrągłej klatce największej federacji w Polsce wygrał tylko raz od 2018 roku.

Kolejna porażka Szadzińskiego

Szadziński w ciągu ostatnich 5 lat pokonał jedynie Francesco Morricę oraz przegrał z Arturem Sowińskim, Valeriu Mirceą i podczas dzisiejszej gali z Wilsonem Varelą. Wszyscy trzej zawodnicy znokautowali Szadzińskiego w pierwszej odsłonie.

Francuz podczas KSW 82 kilkadziesiąt sekund przed końcem pierwszej odsłony naruszył Polaka mocnym prostym i chwilę później posłał go na deski potężnym kolanem. Varela nie wypuścił zwycięstwa z rąk i w parterze wystrzelił jeszcze kilka silnych uderzeń, po czym sędzia przerwał pojedynek.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.