KSW

KSW 79. Arkadiusz Wrzosek rozumie problemy federacji. „Rywali dla De Friesa jest garstka…”

Arkadiusz Wrzosek w najnowszym wywiadzie wypowiedział się na temat oponenta Phila De Friesa na gali KSW 79. Zdaniem polskiego kick-boksera to zestawienie nie powinno budzić większych kontrowersji.

Długo spekulowano nad tym, z kim w okrągłej klatce spotka się Phil De Fries. Brytyjczyk niemal z łatwością radził sobie z ostatnimi pretendentami do pasa mistrzowskiego wagi ciężkiej i wiadomym było, że niełatwo będzie dobrać mu oponenta z rankingowej drabinki KSW.

Ostatecznie wybór padł na fightera z zewnątrz. Przeciwnikiem championa królewskiej kategorii wagowej został Todd Duffee, który wygrywał już z Philem w 2012 roku. Od tamtej pory jednak do walki wychodził jedynie trzykrotnie, a ostatni pojedynek stoczył w 2019 roku.

Na temat zatrudnienia Amerykanina głos zabierał w niedawnym wydaniu programu Oktagon Live matchmaker KSW, Wojsław Rysiewski.

– Szukaliśmy jakiegoś ciekawego zestawienia spoza organizacji. No bo z organizacji to właściwie poza kontuzjowanym Martinkiem i Danielem, który jest po jednej walce przegranej i drugiej wygranej, ale nie do końca zgodnie z obrazem walki nie było innego zawodnika. Z wszystkimi Phil wygrywał i to często w bardzo dominujący sposób. (…) Nie jest to pewnie idealny scenariusz. Na pewno trudno jest zawodnikowi, który ma chyba 8. obronę mistrzowskiego pasa, cały czas znajdować pretendentów… w zasadzie jest to niemożliwe, by znajdować pretendentów wewnątrz organizacji, dlatego szukamy poza. Ale ta walka ma sporo wartości.

-> WYKUP DOSTĘP DO KSW 79

Sprawdź!  Piękny gest Roberto Soldicia! Chorwat pamięta o polskim Święcie!

Całą galę KSW 79 z main eventem De Fries vs. Duffee obejrzeć można wyłącznie na platformie Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 34,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo! Oprócz tego dostępne są przeszłe wydarzenia największej polskiej organizacji MMA.

Na kanale MyMMA.pl pojawił się wywiad Jarosława Światka z Arkadiuszem Wrzoskiem, który również pojawi się w Libercu. Polak spotka się w rewanżu z czasów kickboxingu, a jego przeciwnikiem będzie Słowak, Tomáš Možný.

Dziennikarz zapytał fightera o angaż jego dobrego znajomego, Alistaira Overeema w KSW oraz o to, jak on sam zapatruje się na main event czeskiej gali. Urodzony w Pruszkowie zawodnik sekundował decyzji federacji:

Alistair Overeem? Wszystko w swoim czasie, dobre nazwisko ale nie na galę w Libercu. Tak się sytuacja w drabince, w rankingu poukładała, że nie było za bardzo kogo dać. Todd Duffee to jest wielkie nazwisko, też się bił z Alistairem, walczył w największych organizacjach.

– Nie walczył długo, ale trzeba się z tym liczyć, że największe nazwiska na świecie, które mogłyby się mierzyć z Philem De Friesem o pas są związane kontraktami z innymi organizacjami. Wolnych zawodników, którzy mogą to zrobić, jest naprawdę garstka. Myślę, że Todd Duffee to jest jedno z większych nazwisk, jakie mogło ściągnąć KSW.

Kursy bukmacherskie na walkę De Fries vs. Duffee

Całą galę KSW 79 oraz walkę wieczoru obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Już przy rejestracji na start otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Tyburski przejdzie z freak fightów do KSW? "Jestem umówiony z Tańculą na rewanż. To będzie eliminator do tego, kto powinien tam iść"

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.