KSW

Bartosiński reaguje na krytyczne słowa trenera! Mocna odpowiedź mistrza KSW [WIDEO]

Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź. Mistrz KSW postanowił zareagować na nieprzychylny komentarz ze strony Mirosława Oknińskiego.

Trener gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie podczas rozmowy na żywo odpowiedział na pytania kibiców. Jedno z nich dotyczyło Adriana Bartosińskiego, aktualnego mistrza KSW w kategorii półśredniej. Okniński wypowiedział się o nim w takich słowach:

– Bartos to jest nowoczesna technologia wspomagania sterydami… Szczęka taka, wyp…olony, no to się samo z siebie nie zrobi tu trzeba przyjąć dobre „suplementy” – stwierdził trener, dodając, że nie jest kibicem „Bartosa”.

Mistrz KSW postanowił odpowiedzieć, publikując mema i wbijając szpilkę zarówno w trenera, jak i jego byłego już podopiecznego. Przypomniał, że Michał Oleksiejczuk miał w UFC wpadkę dopingową już przy okazji debiutu, przez którą odebrano mu zwycięstwo z Khalilem Rountree.

Nie spodobało się to „Husarzowi”, który przyznał, że nie życzy sobie, aby Bartosiński wyciągał stare sprawy:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.