Bez kategorii

KSW 70 PPV. Gdzie i jak oglądać? Transmisja, stream online. Karta walk KSW 70. Gdzie oglądać gale KSW?

Już dziś 28 maja odbędzie się gala KSW 70. W main evencie Mariusz Pudzianowski spotka się w wadze ciężkiej z Michałem Materlą. Do tego Daniel Omielańczuk stoczy pierwszy od 13. lat pojedynek w federacji, a Izu Ugonoh zmierzy się w krwawym boju z Markiem Samociukiem. Gdzie i jak oglądać KSW 70? Ile kosztuje KSW 70 PPV? O której walka Pudzian-Materla? Transmisja na żywo, stream live.

KSW 70 – karta walk. Kiedy i o której KSW 70? Godziny transmisji, stream online KSW 70

Gdzie oglądać KSW 70: Pudzian vs. Materla?

Main eventem KSW 70 będzie niesamowite starcie Mariusz Pudzianowski vs. Michał Materla. Popularny „Pudzian” wraca do okrągłej klatki po szybkim KO na „Bombardierze”. Dzięki temu przedłużył serię wygranych do 4. – wcześniej kończył przed czasem Łukasza Jurkowskiego, Nikolę Milanovicia, czy Erko Juna.

Rywalem Pudzianowskiego będzie były mistrz KSW w wadze średniej, Michał Materla. Szczecinianin zadebiutuje w królewskiej kategorii wagowej, a oponent jest cięższy… o 16 kilogramów! To jednak „Cipao” szarpnął „Pudzianem” podczas ostatniego spotkania twarzą w twarz. Czy Michał Materla wygra psychologiczną wojnę i zdominuje Mariusza Pudzianowskiego w klatce? Przekonamy się już w sobotę 28 maja!

Sprawdź!  Damian Janikowski przywita Pawła Pawlaka w klatce KSW

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Stream live KSW 70

Transmisja na żywo KSW 70: Pudzian vs. Materla nie będzie dostępna w systemie PPV. W Polsce zobaczyć ją można wyłącznie przez aplikację Viaplay. To jedyna możliwość, by obejrzeć hitowy pojedynek legend na KSW 70! Jest na co czekać, bo Pudzianowski zapowiadał w ostatnich słowach, że ma zamiar dać fanom prawdziwe show.

To też jedyna okazja, by zobaczyć na żywo powrót po 13. latach Daniela Omielańczuka. Polski ciężki na KSW 70 zmierzy się z Ricardo Praselem, który wystąpi po raz kolejny w największej europejskiej federacji MMA. Brazylijczyk na KSW 68 świetnie poradził sobie z Michałem Kitą i skończył go przez TKO w 2. rundzie.

W innym krwawym pojedynku Izu Ugonoh spróbuje zrewanżować się na Marku Samociuku za porażkę na KSW 60. Warto podkreślić, że Polak nigeryjskiego pochodzenia wystrzelał się wówczas już w otwierającej rundzie, a na drugą wyszedł kompletnie bez sił. To pozwoliło Samociukowi zakończyć walkę właśnie w drugiej odsłonie.

Typowanie KSW 70. Odbierz bonus od Fortuny i graj LIVE!

Wszystkie wydarzenia z karty walk KSW 70 obstawić można u legalnego polskiego bukmachera Fortuna.pl. Jak zawsze na graczy czeka szeroka oferta, na której można się wzbogacić! Łukasz Rajewski jest faworyzowany w pojedynku z Francisco Barrio, a debiutujący w federacji Radosław Paczuski nie powinien mieć kłopotów z Jasonem Wilnisem. Wszystko zweryfikuje okrągła klatka!

Sprawdź!  (VIDEO) "pashaBiceps" zadebiutuje w KSW? "Rozmawiałem z Kawulskim. Mogę nawet zawalczyć w sportowym pojedynku"

Nowi gracze na start otrzymają wyjątkowy BONUS oraz ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ! Jak to działa? Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeżeli przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład na konto gracza (do 600 zł maksymalnie).

To daje możliwość zaryzykowania w walce „Pudzian” vs. Materla. Choć to były mistrz KSW jest zdecydowanym faworytem, nie można zapominać o sile drzemiącej w rękach Pudzianowskiego! Były strongman może pokusić się o przedłużenie swojej serii do 5. zwycięstw przed czasem, a do tego dołożyć kolejny skalp w postaci legendy KSW!

KSW 70 – Gdzie, kiedy i jak oglądać?

 • Gala KSW 70 odbędzie się w sobotę 28 maja 2022 roku.
 • KSW 70 rozpocznie się o godzinie 19:00.
 • Gala odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi.
 • Ile kosztuje KSW 70 PPV? Niestety, ale gala KSW 70 nie będzie dostępna w systemie PPV, ani w otwartej telewizji.
 • Transmisja KSW 70: Pudzianowski vs. Materla możliwa jest wyłącznie przez aplikację Viaplay.

-> Obstaw KSW 70 BEZ RYZYKA w Fortunie!

Sprawdź!  (VIDEO)"Don Kasjo" zaprasza Denisa do walki! "Mam większe umiejętności stójkowe. Mogę wyjść od razu po Popku"

Karta walk KSW 70: Pudzianowski vs. Materla

Walka wieczoru:

 • 120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (16-7-0) vs. Michał Materla (31-8-0)

Pozostałe walki:

 • 120,2 kg: Daniel Omielańczuk (25-12-1) vs. Ricardo Prasel (12-3-0)
 • 93 kg: Rafał Kijańczuk (11-4-0) vs. Ivan Erslan (11-1-0)
 • 120,2 kg: Izuagbe Ugonoh (1-1-0) vs. Marek Samociuk (3-2-0)
 • 93 kg: Damian Piwowarczyk (5-0-0) vs. Bartosz Leśko (11-2-2)
 • 83,9 kg: Radosław Paczuski (3-0-0) vs. Jason Wilnis (2-0-0)
 • 52,2 kg: Anita Bekus (5-2-0) vs. Roberta Zocco (3-3-0)
 • 83,9 kg: Albert Odzimkowski (11-6-0) vs. Tommy Quinn (9-5-0)
 • 74 kg: Łukasz Rajewski (11-7-0, 1 NC) vs. Barrio (9-2-0)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.