PRIME SHOW MMA

Paweł „Tybori” Tyburski wystąpi na PRIME 2! Z kim się zmierzy?

Federacja PRIME MMA odsłania kolejne karty przed galą PRIME 2: Kosmos! Tym razem do karty walk dołącza Paweł „Tybori” Tyburski! Z kim zmierzy się celebryta?

PRIME MMA z buta wjechało na polską scenę freak fightów! Ich pierwsze show przyciągnęło całe rzesze fanów, dzięki największym nazwiskom polskiego show-biznesu i YouTuberów. „Don Kasjo” zmierzył się w formule bokserskiej z Mateuszem Murańskim, a w main evencie „Kamerzysta” walczył z „Kruszwilem”.

Ostatnio federacja potwierdziła wypożyczenie Normana Parke’a z konkurencyjnej federacji FAME MMA. Teraz Internet obiegła informacja o tym, że swój drugi pojedynek w federacji zaliczy Paweł „Tybori” Tyburski!

Naczelny zadymiarz planety PRIME melduje się 9 lipca w Gdyni! Tym razem przeciwnik Tyboriego będzie dla niego MOCNYM wyzwaniem.

Paweł Tyburski dał się poznać publiczności przez pierwszy sezon telewizyjnego programu Love Island – Wyspa Miłości. Pierwsze kroki w MMA „Tybori” stawiał w FAME MMA, gdzie zadebiutował już na drugiej gali w formule 2 vs. 2. W walce bliźniaków bracia Tyburscy pokonali rodzeństwo Kluków, a Paweł rozpoczął karierę solową. W niej ma rekord 2-1-0. W ostatnim starciu zwyciężył przez TKO już w 1. rundzie na Prime Show MMA 1.

Sprawdź!  Paweł Tyburski faworytem! Ogromna zmiana kursów przed walką z Denisem Załęckim

Federacja powoli odsłania karty, a przeciwnika „Tyboriego” poznamy zapewne w niedługim czasie. Niewykluczone, że będzie to właśnie wspominany Norman Parke, z którym Paweł starł się po niedawnej gali FAME 14.

Aktualna karta walk PRIME 2: Kosmos

  • Norman Parke vs TBA
  • Bombardier vs Stifler
  • Marcin Wrzosek vs TBA
  • Dominika Rybak vs TBA
  • Kapela vs TBA
  • Mateusz „Milu” Mil vs Mikołaj Jędruszczak
  • Piotr Kaluski vs TBA
  • Paweł „Tybori” Tyburski vs TBA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.