KSW

Tańcula ma szansę na KSW!? Okniński komentuje: „Tam byli już dużo gorsi zawodnicy”

Trener Mirosław Okniński w ostatnim wywiadzie przyznał, że jego zdaniem Arkadiusz Tańcula naprawdę ma szansę dostać się do federacji KSW.

Czołowi freak fighterzy nie ukrywają, że mają ambicję na profesjonalne walki z zawodowcami. Wśród takich osób wymienić trzeba przede wszystkim Pawła Tyburskiego czy Arkadiusza Tańculę. Duża część kibiców uważa, że w KSW jest zbyt wysoki poziom, jednak trener Okniński ma inne zdanie.

Przy okazji rozmowy z fansportu.pl odpowiedział na pytania zadane przez kibiców i przyznał, że widzi to nieco inaczej, niż fani. Zdaniem trenera Arkadiusz Tańcula, z którym w sobotę zmierzy się Amadeusz „Ferrari”, ma szansę na KSW, jednak niezbędne są do to tego ciężkie treningi oraz dobry trener i menedżer:

– Jak każdy ciężko trenuje, to może dojść do KSW. Uważam, że jakby dobrze potrenował i miał dobrego trenera, menedżera, to też mógłby być w KSW, jeżeli KSW by go chciało. W KSW byli już dużo gorsi zawodnicy niż Tańcula.

Sprawdź również obszerną rozmowę z trenerem Oknińskim oraz reprezentantami Akademii Sportów Walki Wilanów:

Sprawdź!  Artur Sowiński zmierzy się z Sebastianem Rajewskim na KSW 62

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.