KSW

(VIDEO) Materla szarpnął Pudzianowskim podczas face to face! „Trochę siły ma”

Mariusz Pudzianowski i Michał Materla spotkali się po raz ostatni na oficjalnej ceremonii ważenia przez KSW 70. Napięcie było wyczuwalne!

KSW 70 – gdzie, kiedy, o której? Karta walk, stream online NA ŻYWO. Kiedy walka Pudzianowski vs. Materla?

Po raz pierwszy w tym roku w okrągłej klatce wystąpi najbardziej utytułowany strongman w historii, Mariusz Pudzianowski. Popularny „Pudzian” w ostatniej walce znokautował w 18 sekund Sergine Ousmane Dię, znanego szerszej publiczności jako „Bombardier”.

Michał Materla tymczasem zadebiutuje w królewskiej kategorii wagowej po latach spędzonych w wadze średniej. Popularny „Cipao” dzierżył nawet swego czasu pas w tej dywizji. Do pojedynku na KSW 70 podejdzie na serii dwóch kolejnych wygranych, które odniósł nad Moise Rimbonem oraz Jasonem Radcliffem.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Ostatnie spotkanie twarzą w twarz przed walką Pudzianowski – Materla odbyło się oczywiście na koniec oficjalnej ceremonii ważenia w przeddzień KSW 70. Były strongman z uśmiechem podszedł do rywala, jednak „Cipao” pozostał w pełni skupiony. Niewykluczone, że ex-champion wagi średniej chciał zyskać przewagę psychologiczną, bo według oficjalnych wyników ważenia Mariusz Pudzianowski jest o 16 kg cięższy od drugiego main eventera KSW 70.

Po ceremonii Mariusz Pudzianowski spotkał się z mediami, gdzie skomentował swojego oponenta na KSW 70:

Sprawdź!  Szpilka komentuje ogłoszenie debiutu w KSW: "Nowy etap w życiu. Nie będę oszukiwał, że..."

Oczywiście, że u Michała jest troszeczkę tej siły. To stukilowy chłop, który trenuje od dawien dawna, na pewno z 20 parę lat. Co by nie robić u takiego chłopa musi być coś tej siły.

Obstaw KSW 70 w Fortunie!

Wydarzenia z karty walk KSW 70: Legend vs. Legend obstawić można u polskiego bukmachera Fortuna.pl. Nowi gracze na start otrzymają wyjątkowy BONUS oraz ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ! Jak to działa? Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeżeli przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład na konto gracza (do 600 zł maksymalnie).

Kurs na walkę Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.