Bez kategorii

Denis zapewnia, że nadchodzi jego czas! Zapowiedział trzy najbliższe walki!

W miniony weekend mocno w Internecie odpalił się Denis Załęcki. Torunianin zareagował na porażki swoich medialnych oponentów i zaczepił jeszcze jednego. Przy okazji zapowiedział, że wszystkich ich wyjaśni jeszcze w tym roku.

Weekendowe wyniki walk zdecydowanie spodobały się „Bad Boyowi”. W sobotni wieczór walczyło jego dwóch oponentów – jeden z poprzednich i najbliższy. Artur Szpilka zaledwie w 14 sekund przegrał z Arkiem Wrzoskiem. Amadeusz „Ferrari” z kolei, z którym Załęcki zmierzy się na Clout MMA 5, nie był w stanie wyjść do 4. rundy podczas main eventu Misfits Boxing.

Denis bardzo szybko nagrał Instastory skierowane do „Szpili”, w którym rzucił mu wyzwanie. Całość znajdziecie poniżej.

Denis idzie po Szpilkę, Ferrariego i Wielkiego Bu

Minionego wieczoru Denis Załęcki zaczepił z kolei Amadeusza Roślika. Torunianin wstawił nagranie z „Ferrarim” odmawiającym dalszej walki, a w opisie zapewnił, że zakończy mu karierę. Później zaś ma zamiar ponownie spotkać się z Arturem Szpilką, a rok chce zwieńczyć rewanżem z „Wielkim Bu”:

– Hahaha! 8 czerwca zakończę twoją całą karierę leszczu! Potem idę po ciebie „Szpila”! A ty „Buła” bądź gotowy na koniec roku! Tylko nie płacz, jak już płaczesz, że musisz być zdrowy, bo jak ja miałem kontuzję, to mnie dojeżdżałeś! Teraz idzie mój czas, a wszystkie pr…jdupy będą karane za to prucie się w tym ciężkim roku.


Walkę Denis Załęcki vs. „Ferrari” obstawisz u bukmachera Fortuna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Sprawdź!  (VIDEO) Gamrot zdradził, o czym rozmawiał z Khabibem! "Dzisiaj trochę porozmawiałem z Khabibem"

Odbierz bonusy i obstawiaj galę Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik3.21Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki1.25Fortuna

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.