KSW

Ostatnie słowa „Pudziana” przed walką z Materlą! „Muszę wspiąć się na wyżyny i…”

Prawdziwe starcie legend będzie main eventem zbliżającej się wielkimi krokami gali KSW 70! Mariusz Pudzianowski wejdzie do okrągłej klatki, by zmierzyć się w niej z Michałem Materlą.

Już dziś wieczorem w Atlas Arenie w Łodzi rozpocznie się gala KSW 70, gdzie w walce wieczoru po raz kolejny wystąpi Mariusz Pudzianowski! Były strongman, najbardziej utytułowany zawodnik tej dyscypliny, zadebiutował w MMA 13 lat temu i w 24. zawodowych pojedynkach zaliczył rekord 16-7-0, 1 No Contest.

28 maja „Pudziana” czeka ciężka przeprawa. Raczej nie ma co liczyć na szybkie skończenie, bo oponentem będzie były mistrz wagi średniej, Michał Materla. Popularny „Cipao” jest aż o 16 kg lżejszy od Pudzianowskiego, jednak pokazał mu swoją siłę na oficjalnej ceremonii ważenia.

Były strongman postanowił umieścić jeszcze jeden wpis na Instagramie z ostatnimi słowami przed main eventem KSW 70:

To już dziś!!!!
Ps: coś co przychodzi łatwo i lekko nie cieszy!! Aby być w tym miejscu gdzie jestem i dostać szanse wejścia z Michałem do klatki dużo musiałem poświęcić i pracować!!! A dziś muszę wspiąć się na wyżyny i dać z siebie wszystko, abyście nie powiedzieli, że przyszedłem tylko po wypłatę $$$$.

KSW 70 obstawisz w Fortunie!

Wydarzenia z karty walk KSW 70: Legend vs. Legend obstawić można u polskiego bukmachera Fortuna.pl. Nowi gracze na start otrzymają wyjątkowy BONUS oraz ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 600 ZŁ! Jak to działa? Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeżeli przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład na konto gracza (do 600 zł maksymalnie).

Sprawdź!  [WIDEO] Fantastyczny debiut Piwowarczyka! Poddaje Trzcińskiego w drugiej rundzie

Kurs na walkę Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.