KSW

KSW 70 – gdzie, kiedy, o której? Karta walk, stream online NA ŻYWO. Kiedy walka Pudzianowski vs. Materla?

Zbliżająca się wielkimi krokami KSW 70 odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. 28 maja dojdzie do wielkiej walki Mariusz Pudzianowski vs. Michał Materla. Swoje umiejętności ponownie zaprezentuje wracający Daniel Omielańczuk, a w krwawym rewanżu wystąpią Izu Ugonoh i Marek Samociuk! Gdzie i kiedy oglądać KSW 70? O której walka Pudzianowski vs. Materla? Transmisja na żywo, karta walk KSW 70.

-> OBSTAW KSW 70: PUDZIANOWSKI VS MATERLA BEZ RYZYKA!

Gdzie oglądać KSW 70?

Najbardziej utytułowany strongman w historii, Mariusz Pudzianowski, już w tę sobotę 28 maja wraca do klatki KSW, by spotkać się w niesamowitym boju z inną legendą polskiego MMA! Michał Materla już prawie 20 lat występuje na przeróżnych arenach. Szczeciński wojownik zaliczył dotychczas rekord 31-8-0.

Popularny „Pudzian” pozostaje niepokonany od 4. walk, a wszystkie z nich kończyć przez KO lub TKO. 45-letni fighter w ostatnim występie już w 18 sekund znokautował senegalskiego „Bombardiera”. Tym razem oponentem Pudzianowskiego na KSW 70 będzie Michał Materla. On z kolei wrócił na ścieżkę zwycięstw po porażce z Roberto Soldiciem.

Sprawdź!  Pieniądze nie zatrzymają Soldicia w KSW! "Zaproponowało mi furę pieniędzy, jednak..."

KSW 70 – karta walk. Kiedy i o której KSW 70? Godziny transmisji, stream online KSW 70

Transmisja na żywo KSW 70

Po wielu latach do największej polskiej federacji MMA powraca Daniel Omielańczuk! Polak, który mierzył się już w UFC, czy ACA, przegrał dwukrotnie w turnieju na KSW 12 i pożegnał się z organizacją. Teraz z o wiele większym doświadczeniem chce udowodnić swoją wartość. Przeciwnikiem Omielańczuka na KSW 70 będzie Ricardo Prasel, który na KSW 68 rozbił Michała Kitę w 2. rundzie. Tę, jak i inne walki do obejrzenia będą jedynie przez Viaplay. Cena aplikacji wynosi 34 zł/miesiąc.

Innym kapitalnie zapowiadającym się pojedynkiem na KSW 70 będzie rewanż Izu Ugonoh vs. Marek Samociuk. Pochodzący z Nigerii Polak mierzy się o być albo nie być w największej polskiej federacji. Starcie numer 1 przegrał, a Samociuk nie poradził sobie z kolei z Michałem Kitą. Wygrany pierwszego turnieju walk na gołe pięści WOTORE i Ugonoh zapewnią nam krwawą walkę!

-> Odbierz bonus od Fortuny!

Typowanie KSW 70

Wszystkie wydarzenia z karty walk KSW 70 obstawić można u legalnego polskiego bukmachera Fortuna.pl. Jak zawsze na graczy czeka szeroka oferta, na której można się wzbogacić! Łukasz Rajewski jest faworyzowany w pojedynku z Francisco Barrio, a debiutujący w federacji Radosław Paczuski nie powinien mieć kłopotów z Jasonem Wilnisem. Wszystko zweryfikuje klatka, pewnym można być za to jednego.

Sprawdź!  Szymon Kołecki o walce z Tomaszem Narkunem: "Aż tak dużo bym nie chciał zarobić i..."

Na start Fortuna ma przygotowany specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 złZasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Choć Mariusz Pudzianowski skazywany jest na porażkę, to jednak niewykluczone, że zaskoczy! „Pudzian” wniósł na wagę o 16 kg więcej od Michała Materli, co daje mu zdecydowanie przewagę w sile. Czy to wystarczy na byłego mistrza wagi średniej?

Kiedy walka Pudzianowski vs. Materla

Gala KSW 70 odbędzie się 28 maja w Atlas Arenie, która znajduje się w Łodzi. Show rozpocznie się w sobotę o godzinie 20:00. Walka Mariusz Pudzianowski vs. Michał Materla powinna się rozpocząć około 23:30. Stream online KSW 70 nie będzie odstępny w PPV. Galę obejrzeć można jedynie po wykupieniu subskrypcji w Viaplay.

Sprawdź!  Maciej Kawulski: "Nigdy w KSW nie bił się żaden lamus. Mało tego, uważam, że każdy..."

-> Obstaw KSW 70 w Fortunie!

KSW 70 KARTA WALK

Walka wieczoru:

  • Mariusz Pudzianowski (16-7-0) vs. Michał Materla (31-8-0)

Pozostałe walki:

  • Daniel Omielańczuk (25-12-1) vs. Ricardo Prasel (12-3-0)
  • Rafał Kijańczuk (11-4-0) vs. Ivan Erslan (11-1-0)
  • Izu Ugonoh (1-1-0) vs. Marek Samociuk (3-2-0)
  • Damian Piwowarczyk (5-0-0) vs. Bartosz Leśko (11-2-2)
  • Radosław Paczuski (3-0-0) vs. Jason Wilnis (2-0-0)
  • Anita Bekus (5-2-0) vs. Roberta Zocco (3-3-0)
  • Albert Odzimkowski (11-6-0) vs. Tommy Quinn (9-5-0)
  • Łukasz Rajewski (11-7-0, 1 NC) vs. Barrio (9-2-0)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.