KSW

Izu Ugonohowi grozi zwolnienie z KSW? Szef organizacji wyjaśnia: „Jeśli przegra, ciężko mi wyobrazić sobie…”

Już w tę sobotę na gali KSW 70 do klatki powróci Izu Ugonoh, który stanie przed ważnym pojedynkiem. Prawdopodobnie będzie zależeć od niego przyszłość byłego pięściarza.

W ostatnim starciu Ugonoh zmierzył się z Markiem Samociukiem. Był wielkim faworytem, jednak pojedynek nie potoczył się po jego myśli. W pierwszej rundzie zasypał rywala gradem ciosów i całkowicie stracił siły, przez co nie był w stanie kontynuować starcia.

W drugiej odsłonie nawet nie podjął walki. Poczekał, aż Marek Samociuk sprowadzi go do parteru i po ground and pound sędzia przerwie pojedynek. Po walce Ugonoh w obstawie ratowników medycznych został przewieziony do szatni.

Zawodnik zapewnia, że jego dyspozycja wynika z problemów zdrowotnych, którymi musiał zająć się po walce. Zapowiedział również, że tym razem to jego ręka zostanie uniesiona w górę i odniesie drugie zwycięstwo w karierze MMA.

Szef KSW o przyszłości Izu Ugonoha

Maciej Kawulski w ostatnim wywiadzie dla portalu Sportowe Fakty zabrał głos w sprawie przyszłości Izu Ugonoha. Wyjaśnił, że jeśli ten przegra, prawdopodobnie zostanie zwolniony z największej polskiej federacji MMA.

Sprawdź!  [WIDEO] Zapowiedź walki Damian Janikowski vs. Paweł Pawlak - "On się układa jak plastelina, którą chcesz zgnieść"

– Jeżeli Izu nie poradzi sobie w tym starciu, to myślę, że to jest właśnie taki moment, w którym wiele się wydarzy, bo jeżeli Izu wygra, to wszystko przed nim. Jeżeli przegra, to zastanawiałbym się, czy dalej jest miejsce dla Izu w organizacji KSW. No trochę tak jest. (…) Jeżeli przegra, czego mu oczywiście nie życzę, jak wszystkim, którzy wchodzą, ale matematyka jest brutalna i z grubsza połowa zawodników musi przegrać… Natomiast jeżeli przegra, to rzeczywiście ciężko mi wyobrazić sobie, co będzie dalej.

– Chyba że, mówię, ten pojedynek będzie arcyciekawym, epickim starciem, który wręcz sam z siebie będzie żądał kolejnych kroków. Wszystko zależy już od zawodników. Przed nami jest już tylko rozłożyć klatkę, a przed nimi wszystko to, co muszą zrobić. Piszą swoją historię. Życzę im jak najlepiej. Mam nadzieję, że Izu wyjdzie w takiej formie, jak wszyscy się spodziewali, kiedy wchodził do MMA, że będzie reprezentował.

Kursy bukmacherskie na gale KSW

Wszystkie gale organizowane przez KSW u legalnego bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Najlepsze nokauty i poddania bohaterów gali KSW 62

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Kursy na walkę Marek Samociuk vs Izu Ugonoh

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.