EFM ShowKSW

Materla, Paczuski, Sowiński i Parke wystąpią na EFM Show 2 w Bułgarii

Już 11 września w Bułgarii odbędzie się druga edycja EFM Show. Dzisiaj ogłoszono że na tej gali wystąpią tacy zawodnicy jak: Michał Materla (29-8), Artur Sowiński (21-12), Norman Parke (28-7) czy Radosław Paczuski (3-0). Dla dwóch z nich rywale zostali już znalezieni.

Rywalem Radosława Paczuskiego będzie Will Fleury (9-3). Irlandczyk trenuje wspólnie z największą gwiazdą MMA Conorem McGregorem (22-5). Ma on za sobą występu na galach takich organizacji jak BAMMA czy Bellator. Polskiej publiczności może być znany z występów na EFM 3, gdzie został poddany przez Macieja Różańskiego (13-3). W swoim ostatnim boju na Bellato Euro Series 8 wypunktował Kenta Kauppinena (13-6).

Radek Paczuski jest jednym z najlepszych kickboxerów w Polsce. Jest on byłym mistrzem FEN i DSF w tej dyscyplinie. W MMA do tej pory nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Wszystkie swoje starcia w mieszanych sztukach walki stoczył dla ACA. W poprzednim występie na gali z numerem na ACA 101 pokonał Daniela Płonkę (0-1).

Norman „Stormin” Parke jest niezwykle doświadczonym i cenionym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. W latach 2012-2016 był związany z Ultimate Fighting Championship. Od 4 lat walczy dla organizacji KSW. Był on tymczasowym mistrzem KSW w dywizji lekkiej. Ten tytuł zdobył na KSW 50, gdzie pokonał Marcina Wrzoska (14-7). W ostatnim boju w MMA na KSW 53 przegrał na punkty z Mateuszem Gamrotem (18-1). W miniony weekend w walce pięściarskiej na Fame MMA 10 wypunktował Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego.

Sprawdź!  Borys Mańkowski, zanim wróci do klatki, chce stoczyć pojedynek bokserski! Rzucił wyzwanie Normanowi Parke

Jego rywalem będzie Vladislav Kanchev (11-6-2). Bułgar w swojej karierze stoczył 18 pojedynków z czego aż 11 razy wygrał. Od 2019 roku walczy dla organizacji SBC. W ostatnim występie na SBC 29 przegrał na punkty z Bojanem Velickovicem (18-10-2).

Dla Artura Kornika Sowińskiego będzie to również debiut w organizacji EFM Show. „Kornik” ma na swoim wiele świetnych pojedynków. Jest on byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Obecnie rywalizuje w kategorii lekkiej. W swoim ostatnim boju na KSW 57 przegrał na punkty z Borysem Mańkowskim (22-8-1).

Michał Materla jest jednym z udziałowców organizacji EFM Show. Przez lata swoich występów dał się poznać jako niezwykle widowiskowy zawodnik. Niemal każdy kibic zna jego emocjonujący styl walki. Jest on byłym mistrzem KSW w wadze średniej. W poprzednim boju na KSW 56 przegrał przez TKO z Roberto Soldicem (18-3).

Gala EFM Show 2 odbędzie się 11 września w Sofii w Bułgarii.

źródło: EFM Show/Youtube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.