EFM ShowKSW

Materla, Paczuski, Sowiński i Parke wystąpią na EFM Show 2 w Bułgarii

Już 11 września w Bułgarii odbędzie się druga edycja EFM Show. Dzisiaj ogłoszono że na tej gali wystąpią tacy zawodnicy jak: Michał Materla (29-8), Artur Sowiński (21-12), Norman Parke (28-7) czy Radosław Paczuski (3-0). Dla dwóch z nich rywale zostali już znalezieni.

Rywalem Radosława Paczuskiego będzie Will Fleury (9-3). Irlandczyk trenuje wspólnie z największą gwiazdą MMA Conorem McGregorem (22-5). Ma on za sobą występu na galach takich organizacji jak BAMMA czy Bellator. Polskiej publiczności może być znany z występów na EFM 3, gdzie został poddany przez Macieja Różańskiego (13-3). W swoim ostatnim boju na Bellato Euro Series 8 wypunktował Kenta Kauppinena (13-6).

Radek Paczuski jest jednym z najlepszych kickboxerów w Polsce. Jest on byłym mistrzem FEN i DSF w tej dyscyplinie. W MMA do tej pory nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Wszystkie swoje starcia w mieszanych sztukach walki stoczył dla ACA. W poprzednim występie na gali z numerem na ACA 101 pokonał Daniela Płonkę (0-1).

Norman „Stormin” Parke jest niezwykle doświadczonym i cenionym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. W latach 2012-2016 był związany z Ultimate Fighting Championship. Od 4 lat walczy dla organizacji KSW. Był on tymczasowym mistrzem KSW w dywizji lekkiej. Ten tytuł zdobył na KSW 50, gdzie pokonał Marcina Wrzoska (14-7). W ostatnim boju w MMA na KSW 53 przegrał na punkty z Mateuszem Gamrotem (18-1). W miniony weekend w walce pięściarskiej na Fame MMA 10 wypunktował Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego.

Sprawdź!  "Wejdzie gruby "Juras" i może zaszokuje świat" - zapowiedź walki Pudzianowski vs. Jurkowski [WIDEO]

Jego rywalem będzie Vladislav Kanchev (11-6-2). Bułgar w swojej karierze stoczył 18 pojedynków z czego aż 11 razy wygrał. Od 2019 roku walczy dla organizacji SBC. W ostatnim występie na SBC 29 przegrał na punkty z Bojanem Velickovicem (18-10-2).

Dla Artura Kornika Sowińskiego będzie to również debiut w organizacji EFM Show. „Kornik” ma na swoim wiele świetnych pojedynków. Jest on byłym mistrzem KSW w wadze piórkowej. Obecnie rywalizuje w kategorii lekkiej. W swoim ostatnim boju na KSW 57 przegrał na punkty z Borysem Mańkowskim (22-8-1).

Michał Materla jest jednym z udziałowców organizacji EFM Show. Przez lata swoich występów dał się poznać jako niezwykle widowiskowy zawodnik. Niemal każdy kibic zna jego emocjonujący styl walki. Jest on byłym mistrzem KSW w wadze średniej. W poprzednim boju na KSW 56 przegrał przez TKO z Roberto Soldicem (18-3).

Gala EFM Show 2 odbędzie się 11 września w Sofii w Bułgarii.

źródło: EFM Show/Youtube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *