FAME MMA

Kolejne oświadczenie federacji FAME! „Nie jesteśmy towarzystwem cybergitów. Zawodnicy mają co najwyżej kilka mandatów na koncie”

Federacja FAME po raz kolejny zabrała głos w sprawie zachowania zawodników, którzy na konferencjach wyzywają siebie m.in. od konfidentów czy sześćdziesiątek.

Między innymi bardzo głośno było o tym przy okazji gali FAME 13, kiedy to po raz trzeci Amadeusz „Ferrarim” Roślik walczył z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Wówczas na konferencjach i wywiadach regularnie padały takie określenia jak „60-tka”.

Kolejne oświadczenie federacji FAME

Następnie przed galą FAME 14 na konferencji został poruszony ten temat, a zawodnicy poproszeni o to, by przestali w taki sposób wypowiadać się przed kamerami i aby więcej nie kierowali takich słów pod adresem swoich rywali. Jak się okazuje, nie do wszystkich dotarła prośba włodarzy.

Ponownie podczas ostatniej konferencji Alan Kwieciński podszedł do mikrofonu i wykrzyczał w stronę Amadeusza Roślika Na policji też byłeś taki wygadany, ty kapusiu je**ny! – Po czym podszedł do niego Adam Okniński, któremu nie spodobało się zachowanie „Alanika”.

Taka postawa nie podoba się również federacji. Na Instagramie pojawił się kolejny wpis, który ma być traktowany jako oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

Sprawdź!  (VIDEO) Alan zawalczy z "Ferrarim"? Umówili się na pojedynek: "Mamy się bić jeszcze w tym roku"

– Obserwujemy wciąż obecny nurt internetowego prawilniactwa. Na prośbę FAME, Hubert Mściwujewski poruszał już ten temat podczas konferencji FAME 14. Apelujemy więc jeszcze raz. PRZESTAŃCIE WYZYWAĆ LUDZI OD KONFIDENTÓW I SZEŚĆDZIESIĄTEK!!! Skończcie z tym więziennym żargonem. Na litość boską, w FAME 90% zawodników to influencerzy między 20 a 35, którzy mają co najwyżej kilka mandatów na koncie.

– Nie jesteśmy Towarzystwem Cybergitów. Taka narracja jest szkodliwa, a młodzi zaczynają tego nadużywać. Doprowadzicie do sytuacji, w której nastolatkowie będą bali się mówić rodzicom o tym, że ktoś ich napadł, zaatakował… bo przecież mogą zostać KONFIDENTEM lub SZEŚĆDZIESIĄTKĄ.

– NIE CHCEMY BYĆ PLATFORMĄ DLA TEGO TYPU ZACHOWAŃ. Wielokrotnie rozmawialiśmy o tym z niektórymi zawodnikami, ale rozmowy nie przynoszą rezultatów. OD DZIŚ KONIEC! Traktujcie to jako OFICJALNE OŚWIADCZENIE FEDERACJI.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Szeliga wyjaśnia, dlaczego nie zaatakował Natana po konferencji: "Wyłapałby, gdyby nie włodarze i szacunek, jakim ich darzę"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.