FAME MMA

Ferrari nie ma najlepszych relacji z FAME!? „Nie wiem, czy to nie będzie moja ostatnia walka. Chcę być traktowany jak członek rodziny, a nie…”

Amadeusz „Ferrari” Roślik jest jedną z największych gwiazd freak fightów w Polsce. Po ostatniej konferencji przyznał jednak, że nie jest pewny, co do swojej przyszłości.

„Ferrari” już 3 lutego powróci do klatki i na gali FAME 17 stanie przed dużym wyzwaniem. Freak fighter zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem, który ma na swoim koncie 32 zawodowe zwycięstwo i wielokrotnie kończył swoich rywali przed czasem.

„Ferrari” nie ma najlepszych relacji z federacją?

Do Amadeusza ustawia się kolejka przeciwników, m.in. walkę z nim chce stoczyć Alan Kwieciński, a Paweł Bomba liczy na to, że dostanie rewanż. Sam freak fighter nie wie jednak, czy będzie chciał dalej bić się po pojedynku z Kamilem Łaszczykiem.

W ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco przyznał, że nie czuje się odpowiednio traktowany przez federację i być może nie będzie chciał wracać do klatki:

– Ja nie wiem, czy to nie będzie moja ostatnia walka w karierze tak naprawdę. Nie mam obowiązku wchodzić do oktagonu. Nie wiem, czy to nie będzie ostatnia walka. Ja FAME traktuję jak rodzinę, też bym tak chciał być traktowany. Jestem człowiekiem honoru.

Człowiek, który pomógł mi na samym początku drogi, pomógł w promocji i dzięki niemu tutaj jestem, jakiś czas temu zadzwonił, czy bym mu kasy nie pożyczył. Dałem, jeszcze, pomimo że się pokłóciliśmy, mówię, że nie musi mi nawet oddawać. Nie znajdziesz osoby w Internecie, która powie, że wbiłem jej nóż w plecy.

Działamy razem od lat i chciałbym być traktowany jak członek rodziny, a nie w nieodpowiedni sposób.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  "Dis" nie zmienia zdania odnośnie walki z "Xayoo". "Jeżeli mamy się bić, to tylko za gruby hajs, tylko i WYŁĄCZNIE w..."

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.